Po druhém porodu se moderátorka dostává do formy velmi snadno.

Po druhém porodu se moderátorka dostává do formy velmi snadno. Foto: Archiv Z. Belohorcové

Jak tohle dokázala? Sedm týdnů po porodu je Belohorcová zase jako proutek

Neuběhly ještě ani dva měsíce od doby, co Zuza Belohorcová (45) přivedla na svět svého syna Nevia, a moderátorka se významně přiblížila své předporodní váze. „Mám jen tři kila nahoře. Tentokrát to šlo všechno dolů nějak rychleji. Stejně jako samotný porod," pochvaluje si Zuzana.

Je pravda, že z fotek, které naše redakce získala, není po vyklenutém bříšku ani památky. „Hned po skončení šestinedělí jsem začala chodit na cvičení R.U.F., které praktikujeme pod širým nebem v parku, kousek od místa, kde bydlíme," vysvětluje.

„Náš nejmenší roste jako z vody, a i když jsem někdy nevyspalá, tak si užívám každý moment, každou chvíli strávenou s ním. Uvědomuji si, že se ani nenadám, a už bude chodit," svěřila se nám se svými šťastnými mateřskými pocity Zuza.

Mohlo by se zdát, že je moderátorka za velkou louží odříznutá od pomoci blízkých, ale není tomu tak. „Mám tu na návštěvě své milované rodiče, ve kterých mám skvělé pomocníky," říká moderátorka. To se jí v takovém prostředí a s takovou posilou hubne. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků