Oheň z chilli spálí vaše kila. Více informací v článku

8. února 2014 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Přírodní přípravek z pálivých papriček podporujících hubnutí, zpracovaný patentovanou technologií do mikrokapslí, které chrání trávicí trakt a ústní dutinu od podráždění. Účinek produktu je podpořen inulinem z čekanky, který pomáhá kontrolovat Vaši hmotnost a pomáhá udržovat vaše trávení a střevní systém v rovnováze.
Oheň z chilli spálí vaše kila.

Oheň z chilli spálí vaše kila.

Podle vědců díky ostrým jídlům, ale především chilli papričkám lze zhubnout mnohem rychleji, než po jiných přípravcích. Vše je zásluhou rostlinného alkaloidu kapsaicínu, který je obsažen v chilli papričkách a svými tepelnými účinky způsobuje oxidaci tukových tkání, výrazně zrychluje trávení a také metabolizmus. Problém velké konzumace chilli papriček však je, že mohou výrazně poškodit ústa a trávicí trakt.

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz
Chilliburner je v tomhle směru přelomový!

Chilliburner je v tomhle směru přelomový!

Unikátní přírodní přípravek na hubnutí z pálivých papriček, obsahuje vysoce koncentrovaný přírodní výtažek chilli papriček zpracovaný patentovanou technologií obalových materiálů do mikrokapslí, kde účinná složka poskytuje uživateli maximální efekt kapsaicinu na hubnutí bez podráždění úst a trávicího traktu. Tím řeší problém dodržení denní dávky.

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz
Nyní gel na celulitidu ZDARMA!

Nyní gel na celulitidu ZDARMA!

Chilliburner nyní přichází se skvělou akcí, kdy ke každému 30 tabletovému balení dostanete gel na celulitidu v hodnotě 300 Kč ZDARMA! Gel z chilli papriček skvěle prohřeje postiženou oblast, zvýší její prokrvenost a tím urychlí metabolizmus kůže, vylučování toxinů a odbourávání tuku. Nechte chilli bojovat na dvou frontách! Vyzkoušejte na sobě synergický efekt chilli papriček a zjistíte, že 1+1 je víc než 2.

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz
Chilliburner PUSH UP pro ještě lepší linii.

Chilliburner PUSH UP pro ještě lepší linii.

Osvědčený přírodní produkt na podporu hubnutí Chilliburner uvádí novinku Chilliburner PUSH UP obohacenou o fytoestrogény, což jsou přírodní látky podobné ženskému hormonu estrogenu zodpovědnému za velikost, plnost a pevnost poprsí. Fytoestrogeny také pomáhají ženám vyrovnat se s příznaky menopauzy. Chilli na problémové partie, fytoestrogeny na prsa, umíte si představit lákavější kombinaci? Chilliburner PUSH UP – Vaše PUSH UP-ka v tabletce. Nyní zaváděcí AKCE 1+1 ZDARMA!

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz