Justin Bieber se svým otcem Jeremym údajně doráželi na letušku.

Justin Bieber se svým otcem Jeremym údajně doráželi na letušku. Profimedia.cz

Marihuanou zkouřený Bieber se svým otcem prý obtěžovali letušku

Skandální série Justina Biebera (27) zdaleka není u konce. Devatenáctiletý zpěvák 5. února na Twitteru poznamenal, že se soustředí na budování pozitivní energie. Má proč. V pátek 31. ledna se totiž s otcem Jeremym opět chovali jako nestydatí pacholci. Během soukromého letu z Toronta do New Jersey vykouřili na palubě tolik marihuany, že je kapitán musel několikrát napomenout a použít kyslíkovou masku. Letušku pak zavřel v kokpitu, protože ji zpěvák s otcem sexuálně obtěžovali.

O všem informovala televize NBC News, která získala vyjádření pilota soukromého letadla, v němž se Bieber a jeho otec přepravovali z Kanady do USA. Na letišti je zadržela FBI a letadlo prohledala. Když u nich nenašla žádnou marihuanu, pustila je do země. Zpěvák se ke kouření dokonce přiznal, tvrdil ale, že se svou skupinou vše vykouřil a drogy do země nepřiváží. Piloti tvrdí, že v kabině bylo tolik marihuanového kouře, že museli použít kyslíkové masky.

„Kapitán letu uvedl, že varoval všechny pasažéry včetně Biebera a to hned několikrát, aby přestali kouřit marihuanu. Kapitán také uvedl, že musel požádat cestující, aby přestali obtěžovat jeho letušku, a po několika marných varováních letušku požádal, aby zůstala blízko něj v kokpitu a vyhnula se tak dalším útokům,“ uvedla televize NBC ve svém zpravodajství. 

Famous


Časová osa článků