Shawn Pyfrom

Shawn Pyfrom Profimedia.cz

Tragická smrt oscarového herce posloužila jako varování: Hezounek ze Zoufalých manželek se přiznal k závislosti na drogách

4. února 2014 19:54

Nečekané úmrtí Philipa Seymoura Hoffmana otřáslo celým světem a poukázalo na nebezpečí drog, které jsou v Hollywoodu běžně k dostání. Stejně tragický osud jako slavného herce totiž může potkat i řadu jeho kolegů.

Přestože Hoffman vystupoval jako spokojený tatínek, život rozměrného blonďáka byl mnohem divočejší, než se mohlo zdát. Policie při prohlídce jeho bytu našla 65 dávek heroinu, a není tak pochyb o tom, že drogy jsou příčinou jeho náhlé smrti.

Tragický skon Philipa Seymoura Hoffmana vyděsil i Shawna Pyfroma, jehož diváci znají především jako nezbedného syna Bree ze seriálu Zoufalé manželky. Mladý herec má totiž s návykovými látkami bohaté zkušenosti a smrt slavného kolegy mu otevřela oči.

„Drogy stojí za úspěchem spousty umělců, ale zároveň vzaly jejich životy. Taky bych mohl říct, že nebýt drog, nebyl bych tam, kde jsem dnes. Ale lituju těch chvil, které jsem kvůli drogám ztratil,“ lituje seriálový Andrew Van De Kamp, který se rozhodl se svou závislostí nadobro skoncovat. 

Adam Chromý , Super.cz