Bruce Jenner pár dní předtím, než podstoupil odstranění ohryzku.

Bruce Jenner pár dní předtím, než podstoupil odstranění ohryzku. Profimedia.cz

Plastikami zdeformovaný otčím Kim Kardashian už si nechal odstranit ohryzek. Chce se stát ženou

Čtyřiašedesátiletý Bruce Jenner už nějaký čas připomíná ve tváři spíš ženu, ale jeho zjev byl dáván za vinu převážně plastickým chirurgům a množství zákroků, kterým se bývalý olympionik podrobil. Nikoho by tehdy ani ve snu nenapadlo, že po šedesátce se rozhodne stát se ženou. Přestože Jenner domněnky stále nepotvrdil a nadále mlží, byl koncem ledna spatřen, jak odjíždí z nemocnice po odoperování hrtanu - jednom z nezbytných zákroků k cestě za ženským vzhledem.

Podle zahraničních médií by to mohl být také hlavní důvod rozchodu s manželkou Kris Jenner, odloučili se po 23 letech. Jennerovi se navíc pod oblečením rýsují ňadra a jeho obličej působí opět o něco jemněji. Že by již zapůsobila hormonální léčba?

Po skončení úspěšné sportovní kariéry, kdy na olympiádě v Montrealu v roce 1976 získal v desetiboji dokonce zlato, se věnoval spíš společenskému životu a posléze tomu rodinnému.
S informací přišel National Enquirer, který zároveň uvedl, o jakých ženských jménech Bruce uvažoval. Ve hře prý byla Brenda, Brette, Bruscilla či Belle. Nakonec ale rozhodnutí padlo na jinou variantu jména od písmene B. Časopis citoval i jeho kamaráda: „Nejdřív se mu zamlouvala Bruscilla, ale když nad tím přemýšlel, zjistil, že se to k němu nehodí. Zní to jako nějaká nemoc. Velmi se mu líbí Brigitte, není to jen krásné jméno, ale také připomíná Brigitte Bardot, která byla sexbombou.“

Bruce Jenner se v roce 1991 oženil s podnikatelkou a vdovou po zámožném advokátovi Robertu Kardashianovi Kris a zplodil s ní dvě krásné dcery - Kylie a Kendall. Zároveň se tak stal jejím čtyřem dětem Kim, Khloé, Kourtney a Robovi nevlastním otcem. Všichni společně již devátou sezónu natáčejí reality show Keeping Up with the Kardashians. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků