Janeček by Doleželovou rád získal zpět, musela by ovšem respektovat jeho slabost pro ženy.

Janeček by Doleželovou rád získal zpět, musela by ovšem respektovat jeho slabost pro ženy. Foto: Archiv FTV Prima

Janeček pláče po zostuzené Doleželové: Jeho slova ale lékárnici nepotěší

Jana Doleželová (39) si vztah s miliardářem Janečkem dlouho neužila. Jen co jej oficálně oznámila světu, nastal nečekaný konec, když se Janeček před kamerami téměř v přímém přenosu přiznal k mnohoženství a Jana mu okamžitě sbalila kufry.

Miliardáře její odchod mrzí, ale není ochoten slevit ze svých nároků, aby Doleželovou dostal zpět. „Byl bych šťasten, kdyby Jana mohla být ženou mého života,“ tvrdí Janeček a zároveň se hájí: „Nejsem člověk, který by byl schopen být celý život věrný jedné ženě. Má to tak většina mužů. Podle statistik 55 % mužů přiznává, že má milenku. Ve skutečnosti je to pravděpodobně i víc.“

Zkušený analytik přiznal, že mu po odchodu jedné z jeho milenek dokonce i ukápla slza, ale je přesvědčen o tom, že se proti nikomu neprovinil. „Ten rozdíl u mě oproti standardu je, že já žiju v pravdě. Možná bych dokázal být věrný jedné ženě, ale žil bych ve stresu, bylo by to proti přirozenosti, proti energii,“ zaperlí Janeček v dnešním Top Star magazínu. Kvůli odpuštění by byl ochotný si před Doleželovou kleknout před kamerou, ale Jana odmítá. Už teď má totiž z ostudy kabát. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků