Misska Nikol Buranská se na exotickém soustředění ošklivě zranila.

Misska Nikol Buranská se na exotickém soustředění ošklivě zranila. Foto: Herminapress/Česká Miss

Pohled jen pro otrlé: Finalistka České Miss si na soustředění ošklivě rozřízla nohu. Takhle to dopadlo

Půvabná finalistka České Miss Nikol Buranská si domů do České republiky přiveze nemilou památku. Na procházku na břehu oceánu, kde si rozřízla nohu o vulkanický kámen, asi nikdy nezapomene.

Dívky vědí, že do vody musí mít pevné boty, a Nikol to až do osudného okamžiku vždy dodržovala. Stačilo však pár kroků vodou při podvečerní procházce bosky na pláži a Nikol se okamžitě změnil program soustředění.

Na místní klinice jí zraněný palec na levé noze sešili pěti stehy, dostala injekci proti tetanu a kvůli obavě z infekce i antibiotika. „Strašně to bolelo, ale umrtvení rány na noze asi nejvíc. Doufám, že se to co nejrychleji zahojí a budu si moct na nohu stoupnout a věnovat se přípravě na finále jako ostatní holky,“ říká Nikol, která se i přes své zranění a obtížnou chůzi snaží zapojit do některých aktivit.

Krásku s řeckými kořeny nyní čeká na Mauriciu především léčba, ale měla by ještě natáčet a fotit, což se kvůli zranění trochu komplikuje. Tým České Miss ale věří, že se Nikol brzy uzdraví a všechno se do odletu zvládne. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků