Tyhle tři české hvězdy mají zastoupit oscarovou herečku Meryl Streep.

Tyhle tři české hvězdy mají zastoupit oscarovou herečku Meryl Streep. Michaela Feuereislová

Tyhle Češky mají zastoupit slavnou Meryl Streep. Mají šanci?

Pamatujete na slavnou roli oscarové herečky Meryl Streep v dnes již legendárním muzikálu Mamma Mia! s písněmi kapely Abba? Zdá se, že snad její výkon nelze překonat. O to se teď ale budou pokoušet známé Češky. Která nakonec dostane šanci?

Už od prosince bude v pražském Kongresovém centru uváděna česká verze, pro niž teď producenti usilovně shánějí představitelku hlavní role. Donnu hrála právě Meryl Streep, a jak se Super.cz podařilo zjistit, největší šanci mají pro české obsazení tři slavné divy.

„Podmínkou je, aby uměly dobře zpívat, tancovat i hrát. Konkurzy budou velmi přísné. Vážně se uvažuje například o Zlatě Adamovské (62). Ta Meryl Streep dlouhodobě dabuje, ale navíc už dávno prokázala, že umí nejen hrát, ale i zpívat. V úvahu připadá také nestárnoucí Jana Švandová (73). Ze StarDance víme, že umí skvěle tančit, za sebou má i několik muzikálů. A třetí vytipovanou představitelkou hlavní role je Petra Janů (68). Ta zazářila v Bídnících, Hamletovi, ale i ve Třech mušketýrech. Na jevišti je jako doma a všechny písničky by zvládla skvěle,“ sdělil nám dobře informovaný zdroj.

O vítězce konkurzu se rozhodne za pár týdnů. Poslední slovo budou mít ale přímo Benny a Björn ze slavné švédské skupiny, jež letos slaví čtyřicet let od uvedení prvního hitu Waterloo. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků