Revoluční proteinová dieta přichází do České republiky, více informací v článku

Váš rychlý express do menších velikostí se jmenuje Express Diet 5denní dieta. Máte potřebu nabraná kila co nejrychleji shodit? A netrpět hladem? Naštěstí je tu nová 5denní proteinová dieta, se kterou může zhubnout opravdu každá žena i muž. Dieta funguje na principu tzv. ketózy, což je stav, kdy organismus získává potřebnou energii téměř výhradně spalováním tělesných tuků.
Jak 5denní dieta funguje?

Jak 5denní dieta funguje?

Ve stravovacím konceptu 5denní proteinové diety EXPRESS DIET jsou tělu podávané vysoce kvalitní přírodní proteiny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie pod 850 kcal na den. Obvykle jsou prvotním zdrojem energie pro tělo sacharidy. Během 5denní diety je jejich přísun omezen a hlavním zdrojem energie se stává uložený tuk. Tato metabolická změna se nazývá ketóza. Pravidelným přísunem kvalitních bílkovin během ketózy zabraňujeme spalování svalové hmoty a podporujeme přednostní spalování vlastních tukových zásob.

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz
Již žádné hladovění

Již žádné hladovění

Rychlé odbourávání tuku během ketózy produkuje látky (ketóny), které v mozku účinně tlumí pocit hladu a navozují pocity dobré nálady a energie, což je jedna z hlavních výhod dietetického programu Express Diet. Proto ho většina uživatelů výborně snáší a je schopna vydržet až do konce bez pocitu hladu. Denní užívání jsou 4 porce 5denní proteinové diety denně. Kromě toho v průběhu dne již nic jiného nekonzumujete. Program 5denní proteinové diety je navržen tak, že nemusíte být odborníkem na zdravou výživu, ani konzultovat váš jídelníček s výživovým poradcem či lékařem. Tato 4 jídla vám poskytnou všechny potřebné živiny, vitamíny a minerály. Zároveň jsou však navržena tak, aby vás neustále udržovala ve stavu ketózy, tedy spalování tuků bez pocitu hladu.

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz
Doporučujeme kombinovat s Acai berry

Doporučujeme kombinovat s Acai berry

Acai bobule zrychlují metabolismus a pomáhají k optimalizaci tělesných funkcí, čímž přispívají ke zvýšení schopnosti těla spalovat tuk. Uložený tuk je přeměněn na energii, která vaše tělo udržuje aktivní. Vysoký obsah vlákniny podporuje trávení a pocit rychlého nasycení, což je v hubnoucím režimu výrazná podpůrná vlastnost. Výtažky z rostliny Yerba maté aktivizují organismus k výkonu jak psychickému, tak fyzickému, a zároveň potlačují pocit hladu.

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz
Výhody Acai Berry Linie Strong

Výhody Acai Berry Linie Strong

Acai Berry Linie Strong vám pomůže při redukci váhy a dodá vám energii. Zvýší vaši schopnost koncentrace a podpoří mozkovou činnosti. Zamezuje okyselování svalů a zajišťuje jejich lepší výkonnost. Acai Berry Linie Strong stimuluje váš metabolismus a tím přispívá ke snadnějšímu hubnutí. V neposlední řadě nápoj zvyšuje sexuální apetit u mužů i žen.

Objednat
nyní na www.piniapharma.cz

Časová osa článků