Může konopné semínko a bylinky v kávě pomoci zhubnout, zajistit lepší sex, zdraví a vitalitu? Ano, účinně a legálně!

5. února 2014 13:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Patříte mezi milovníky kávy, ale hledáte něco nového? Co kdybychom vám řekli, že existují speciální receptury kávy, které nejenže výborně chutnají, ale navíc mají blahodárné účinky na vaše zdraví a imunitu a to všechno díky konopnému semínku a dalším zdraví prospěšným bylinám. Nebo byste raději ochutnali kávu plnou vášně? Není problém! Vyzkoušejte 100% přírodní revoluční nápoje dovážené přímo od mistrů kávy z Itálie!
První mletá káva s konopným semínkem v České republice

První mletá káva s konopným semínkem v České republice

Konopná káva CANNABISSIMO COFFEE™ je vyráběna revolučním způsobem, kdy si můžete vychutnat dokonale aromatickou chuť kávy Arabika a Robusta pocházející z Afriky, Indie a Jižní Ameriky, a přitom na sebe nechat působit účinky konopného semínka. To je považováno za dokonalou potravinu a má lepší výživovou hodnotu než to nejkvalitnější maso! Obsahuje totiž proteiny, vlákniny aminokyseliny i omega 3 a 6 mastné kyseliny. „Mimo to je konopné semínko skvělým zdrojem vitamínů a minerálů,“ potvrzuje výživovou hodnotu nutriční specialistka Mgr. Petra Honzíková z poradenského centra Fit&Cool.

Koupit
nyní na www.konopnakava.cz za 229 Kč včetně DPH
Geniální nápad, který vychvalují i odborníci na zdravou výživu

Geniální nápad, který vychvalují i odborníci na zdravou výživu

Káva FITNESS COFFEE® neboli FITNESS KÁVA je 100% přírodní a vysoce kvalitní pražená káva, která obsahuje přesně 16 léčivých bylin. Právě díky tomu se stává opravdu jedinečnou a na trhu má tato speciální receptura svůj patent. Co tedy dokáže? S obsahem více než 16 nejzdravějších a nejprospěšnějších bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty a živiny. Stručně řečeno: „Napomáhá vám zůstat fit a aktivní,” říká vítězka grandslamového turnaje US Open ve čtyřhře a olympijská medailistka Andrea Hlaváčková.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 239 Kč včetně DPH
Ječmen je skvělý na podporu trávení

Ječmen je skvělý na podporu trávení

FITNESS BARLEY® je bezkofeinový nápoj z pražených zrn ječmene. Čím se liší od ostatních ječmenových nápojů? Především kvalitou! Jedná se totiž o italský ječmen pěstovaný na polích s velmi kvalitním zemním podkladem. Kromě ječmene obsahuje FITNESS BARLEY® také 14 dalších vybraných bylin.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 239 Kč včetně DPH
Káva vášně ideálním dárkem na Valentýna

Káva vášně ideálním dárkem na Valentýna

Sensualcaffé® je novinkou na českém trhu. Jedná se o kvalitní kávu s obsahem bylin a orientálních koření. Tato patentovaná směs obsahuje mimo jiné damiánu, která má afrodiziakální účinky. Zároveň pomůže uvolnit se a probudit ve vás jemné erotické fantazie. To vše 100% přírodně a zdravě. Zvýšení krevní cirkulace a energie je už třešničkou na dortu.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 289 Kč včetně DPH
Zůstaňte mladí a aktivní

Zůstaňte mladí a aktivní

Fitness čaj B-FIT patří mezi zdravé čaje, které díky bohatému obsahu antioxidantů působí pozitivně na fyzickou i psychickou kondici každého člověka. 100% organická směs obsahuje například lékořici, mátu, fenykl či pampelišku a díky tomu dodává tělu potřebnou vitalitu a energii.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 269 Kč včetně DPH

Časová osa článků