Může konopné semínko a bylinky v kávě pomoci zhubnout, zajistit lepší sex, zdraví a vitalitu? Ano, účinně a legálně!

Patříte mezi milovníky kávy, ale hledáte něco nového? Co kdybychom vám řekli, že existují speciální receptury kávy, které nejenže výborně chutnají, ale navíc mají blahodárné účinky na vaše zdraví a imunitu a to všechno díky konopnému semínku a dalším zdraví prospěšným bylinám. Nebo byste raději ochutnali kávu plnou vášně? Není problém! Vyzkoušejte 100% přírodní revoluční nápoje dovážené přímo od mistrů kávy z Itálie!
První mletá káva s konopným semínkem v České republice

První mletá káva s konopným semínkem v České republice

Konopná káva CANNABISSIMO COFFEE™ je vyráběna revolučním způsobem, kdy si můžete vychutnat dokonale aromatickou chuť kávy Arabika a Robusta pocházející z Afriky, Indie a Jižní Ameriky, a přitom na sebe nechat působit účinky konopného semínka. To je považováno za dokonalou potravinu a má lepší výživovou hodnotu než to nejkvalitnější maso! Obsahuje totiž proteiny, vlákniny aminokyseliny i omega 3 a 6 mastné kyseliny. „Mimo to je konopné semínko skvělým zdrojem vitamínů a minerálů,“ potvrzuje výživovou hodnotu nutriční specialistka Mgr. Petra Honzíková z poradenského centra Fit&Cool.

Koupit
nyní na www.konopnakava.cz za 229 Kč včetně DPH
Geniální nápad, který vychvalují i odborníci na zdravou výživu

Geniální nápad, který vychvalují i odborníci na zdravou výživu

Káva FITNESS COFFEE® neboli FITNESS KÁVA je 100% přírodní a vysoce kvalitní pražená káva, která obsahuje přesně 16 léčivých bylin. Právě díky tomu se stává opravdu jedinečnou a na trhu má tato speciální receptura svůj patent. Co tedy dokáže? S obsahem více než 16 nejzdravějších a nejprospěšnějších bylin je káva FITNESS COFFEE® navržena tak, aby tělo bylo obohaceno o silné antioxidanty a živiny. Stručně řečeno: „Napomáhá vám zůstat fit a aktivní,” říká vítězka grandslamového turnaje US Open ve čtyřhře a olympijská medailistka Andrea Hlaváčková.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 239 Kč včetně DPH
Ječmen je skvělý na podporu trávení

Ječmen je skvělý na podporu trávení

FITNESS BARLEY® je bezkofeinový nápoj z pražených zrn ječmene. Čím se liší od ostatních ječmenových nápojů? Především kvalitou! Jedná se totiž o italský ječmen pěstovaný na polích s velmi kvalitním zemním podkladem. Kromě ječmene obsahuje FITNESS BARLEY® také 14 dalších vybraných bylin.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 239 Kč včetně DPH
Káva vášně ideálním dárkem na Valentýna

Káva vášně ideálním dárkem na Valentýna

Sensualcaffé® je novinkou na českém trhu. Jedná se o kvalitní kávu s obsahem bylin a orientálních koření. Tato patentovaná směs obsahuje mimo jiné damiánu, která má afrodiziakální účinky. Zároveň pomůže uvolnit se a probudit ve vás jemné erotické fantazie. To vše 100% přírodně a zdravě. Zvýšení krevní cirkulace a energie je už třešničkou na dortu.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 289 Kč včetně DPH
Zůstaňte mladí a aktivní

Zůstaňte mladí a aktivní

Fitness čaj B-FIT patří mezi zdravé čaje, které díky bohatému obsahu antioxidantů působí pozitivně na fyzickou i psychickou kondici každého člověka. 100% organická směs obsahuje například lékořici, mátu, fenykl či pampelišku a díky tomu dodává tělu potřebnou vitalitu a energii.

Koupit
nyní na www.fitnesscoffee.cz za 269 Kč včetně DPH

Časová osa článků