Patrik Vrbenský alias Rytmus v porotě Česko Slovenské SuperStar.

Patrik Vrbenský alias Rytmus v porotě Česko Slovenské SuperStar. Foto: TV Nova

Drsňák Rytmus se nestačí divit, co jsou lidi ochotni obětovat kvůli slávě

Slovenský rapper Patrik Vrbenský (33) alias Rytmus je ze šílenství kolem Česko Slovenské SuperStar v šoku. Když se v sobotu ve čtyři ráno vracel do hotelu, stál před ním dav netrpělivých zpěváků. K jeho překvapení se nejednalo o jeho fanoušky, ale nedočkavce, kteří se nemohli dočkat ranního castingu.

„Když jsme se ve čtyři ráno blížili autem k hotelu, nechápal jsem. Před vchodem stál houf lidí. Hned mě napadlo, že asi čekají, až je dopoledne někdo pustí dovnitř a budou moct zazpívat před porotou,“ nechal se slyšet Rytmus, který takové jednání nechápe.

„Měl jsem perný den, náročný koncert a dost jsem se těšil do postele. V tu chvíli jsem jim vůbec nezáviděl. Navíc je nechápu. Vždyť každý umělec ví, že k podání dobrého výkonu je třeba se pořádně vyspat a odpočinout si,“ dodal Rytmus.

Slovenský rapper Rytmus na sebe o víkendu navíc nechtěně prozradil, že nemá tak tuhý kořínek, jak si mohou mnozí myslet. Během pražského castingu Česko Slovenské SuperStar se totiž tento naoko drsňák zapotil víc než jeho parťáci Gábina Osvaldová, Helena Zeťová a Paĺo Habera.

„Rytmus chvilkami vypadal, že omdlí. V místnosti někdo vypnul klimatizaci, ale nebylo tam tak vedro. Na rozdíl od ostatních porotců to s Rytmusem ale skoro seklo,“ svěřil se Novinkám jeden z členů štábu.

A na mohutném rapperovi, který je označován za jednoho z nejvulgárnějších, ale i nejnadanějších ve svém oboru na Slovensku, byla jeho fyzická indispozice dost znát.

„Kdykoli to bylo možné, chodil se vyvětrat. Byl tak propocený, že jsme se báli, jestli to do večera vůbec vydrží,“ dodal zdroj Novinkám.

Karen Mchitarjan 


Časová osa článků