7 skvělých tipů, jak si oživit domov

Moderní interiéry vypadají všechny velmi podobně. Pokud jste věnovali spoustu času a úsilí zařizování domova podle svých představ nebo stále přemýšlíte, čím interiér pozměnit nebo ozvláštnit, byla by škoda nevtisknout mu osobitý nádech a punc jedinečnosti, kterým se odlišíte od masy chladných a uniformních interiéru z katalogů obchodních domů. Pro takovou změnu nemusíte přestavovat celý byt - stačí pouze nahradit běžně používaný kus nábytku vhodným solitérním kouskem, který podtrhne vaši osobnost a dodá místnosti kouzlo, kterým vybočíte z řady. Exkluzivní nábytek, kterým dotvoříte kouzlo moderního domova, nabízí Homelove.cz. Začátkem února se vám otevřou v Praze a Ústí nad Labem hned dva showroomy plné jedinečného orientálního a vintage nábytku, kterým můžete ozvláštnit svůj domov.
Květiny si také zaslouží krásný domov

Květiny si také zaslouží krásný domov

V zabydleném domově nesmí chybět květiny - ty jsou samy o sobě krásné, ale často je hyzdí hnědé plastové truhlíky. Občas stačí v interiéru jen malá změna, která však změní celkovou atmosféru prostoru. Schování plastových truhlíků do malovaného dřevěného truhlíku ručně vyrobeného z jilmu je přesně tou změnou, která dodá vašemu domovu příběh.

Koupit
nyní na Homelove.cz
Oživte prázdné místo neobvyklou dekorací

Oživte prázdné místo neobvyklou dekorací

Designéři vám řeknou, že celkový dojem z prostoru tvoří detaily. Nejsou to megalomanské kusy lesklého nábytku, ale vkusně vybrané dekorativní prvky, díky kterým cítíte, že v domě žijí lidé. Někdy chodíte kolem prázdného místa a marně vymýšlíte, co mu ještě chybí. Místo vázy s květinami můžete zkusit číši s broušeným selenitem, který vypadá jako led, avšak nikdy neroztaje.

Koupit
nyní na Homelove.cz
Nudnou televizi ozvláštní originální stolek

Nudnou televizi ozvláštní originální stolek

Televize se stala středobodem našich obývacích pokojů. Je tedy neustále na očích a zaslouží si důstojné a originální místo, na kterém může spočívat. Červená patinovaná komoda pod televizi s šesticí zásuvek a uzamykatelnou skříňkou zaručeně odvede pozornost od nudné placky v podobě televize a podtrhne vaši originalitu.

Koupit
nyní na Homelove.cz
Udělejte ze svých knih výstavu

Udělejte ze svých knih výstavu

Milovníci literatury chtějí mít své nejcennější skvosty neustále na očích. Pozornost návštěv zaručeně přitáhne modře patinovaná masivní knihovna z jilmu, do které se vejdou všechny vaše oblíbené knihy. Uzamykatelná skříňka a dva šuplíky se dají využít například k uložení vaší DVD kolekce.

Koupit
nyní na Homelove.cz
Mějte předměty denní potřeby na dosah

Mějte předměty denní potřeby na dosah

Každá domácnost si žádá dostatek úložného prostoru. Nemusí to nutně znamenat, že své věci schováváte do obrovských vestavěných skříní. Často používané věci a dokumenty by měly být dostatečně přístupné a s ručně vyrobenou skříní z odolného jilmového dřeva pro vás bude její používání radost. Atmosféru starých časů podtrhne ručně kovaná petlice a tři vodorovné police zajistí, že se do skříně vejdou i objemnější předměty. Tradičně zdobená čelní strana dveří dá vyniknout kráse dřeva a navodí tu správnou atmosféru jedinečnosti.

Koupit
nyní na Homelove.cz
Schovejte své cennosti do truhly

Schovejte své cennosti do truhly

Svůj domov můžete velmi originálně ozvláštnit dřevěnou truhlou s vyřezávanými symboly. Díky jejím rozměrům do ní můžete umístit i rozměrnější poklady. Musíte ale dávat pozor, protože takto výrazný kus nábytku jistě vzbudí zvědavost vašich návštěv. Truhlu lze proto uzamknout visacím zámkem, a vy tak příští rok nebudete muset řešit, kam před dětmi schováte vánoční dárky.

Koupit
nyní na Homelove.cz
Nadchněte své hosty hned po příchodu

Nadchněte své hosty hned po příchodu

Předsíň je první místo vašeho domova, které vaši hosté spatří. Ručně vyrobený dřevěný stůl ve francouzském stylu ozvláštní vstup do vašeho domu a nenechá návštěvníky na pochybách o vašem dobrém vkusu. Vyřezávané dřevo a patinovaná úprava se přitom hodí skoro do všech místností a zaručeně přitáhne pozornost jak v obývacím pokoji, tak třeba v ložnici.

Koupit
nyní na Homelove.cz

Časová osa článků