Martha Issová v krásné róbě s výstřihem na zádech Super.cz

Martha Issová si ví rady: Když jí příroda nenadělila vepředu, nahnala sexappeal jinde

3. února 2014 5:55

Herečka Martha Issová je sice drobounká, po narození dcery Františky snad ještě víc než dřív, ale přesto se nebojí dlouhých večerních toalet, které malým postavám většinou nelichotí. A dokáže najít takovou, aby skryla nedostatky a upoutala na klady.

To se jí opět povedlo na Cenách české filmové kritiky, kde byla jednou z předávajících. Vybrala si takový model od svých oblíbených návrhářek, aby nezdůrazňoval její skromně obdařený dekolt, ale s výstřihem, který byl přesunut na záda. Navíc sladila rtěnku s aplikací a moc jí to slušelo.

Byla ovšem jen jednou z mála, kdo zvolil tak společenskou róbu. Proto nás zajímalo, zda se necítí nepatřičně. "Ne, to není můj problém. To je věc těch ostatních," prohlásila na adresu kolegů a hostů, kteří událost nevzali z hlediska outfitu tak vážně.

Martha se po porodu dcery vrátila také k divadlu, hraje mimo jiné s vítězkou StarDance v komediálním představení pro dvě ženy v divadle La Fabrika. Byli jsme zvědaví, zda by, stejně jako Anna Polívková (38), od níž musela slyšet spoustu vyprávění, do taneční show šla. A odpověď byla rezolutní.

"V žádném případě. Trpím totiž amnézií, co se týče byť i pětiminutové choreografie. Pohyb a tanec mám ráda, ale svobodný," je rozhodnutá Martha. 

Saša Šeflová , Super.cz

Zrušit