Bieber s Jeffries v osudný den zatčení

Bieber s Jeffries v osudný den zatčení Profimedia.cz

Tuhle zlobivou krasotinku si vezl Bieber ve sporťáku před zatčením za rychlou jízdu. Předváděl se?

Ještě než byl Justin Bieber (27) zatčen kvůli rychlé jízdě pod vlivem omamných látek, ke kterému došlo ve čtvrtek v brzkých ranních hodinách v Miami, si zpěvák užíval zběsilé jízdy s okouzlující spolujezdkyní. Novináři vypátrali, že se jednalo o jednadvacetiletou modelku Chantel Jeffries, která je u policistů, podobně jako Bieber po nedávném vajíčkovém útoku na sousedy a drogám nalezeným v jeho domě, také známou firmou…

Jde tak o další důkaz, že Bieber se stýká se ‚špatnými lidmi‘, což kromě rodičů vadí také jeho bývalé lásce Seleně Gomez (29). Jeffries pochází z Jacksonville a údajně se potýkala se zákonem už několikrát, a je tak považována za recidivistku. Policie u ní má pět záznamů, rychlou jízdu pod vlivem narkotik nevyjímaje.

Policie se domnívá, že Bieber se ve čtvrtek mohl účastnit takzvaného drag racingu, kdy s jiným řidičem soupeří v rychlosti na určitém úseku. Maximální povolenou rychlost přitom zpěvák překročil dvojnásobně. Problémovou hvězdu, kterou nejbližší marně přesvědčují k pobytu v léčebně, nyní čeká soud. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků