Včera se stal Vlasta otcem druhé holčičky.

Včera se stal Vlasta otcem druhé holčičky. Foto: archiv Vlasty Horvátha

Víme první: Vítěz SuperStar se stal podruhé otcem

Zpěvák Vlasta Horváth zažívá plodné období, a to doslova. Vydání třetího alba To máme znát, původně plánované na únor letošního roku, musel sice o pár týdnů odložit, ale i tak má důvod k radosti. Rozrůstá se totiž nejen jeho diskografie, ale také rodina. Včera mu manželka Markéta porodila v podolské porodnici druhé dítě. Dvouleté Lindě přibyla sestra Alžběta. Je to opravdu velké překvapení, protože o těhotenství jeho manželky se veřejně nevědělo.

Holčička přišla na svět minutu po jedné hodině ráno, měřila 48 centimetrů a vážila 3,86 kilogramů. „Uvidíme, co budu říkat za dvanáct patnáct let, až budou obě moje princezničky v pubertě, ale aktuálně jsem ten nejšťastnější táta na světě,“ směje se Vlasta, který narození své mladší dcery prožíval stejně emotivně jako první porod a i tentokrát mu byl přítomen.

„Snažil jsem se být své ženě oporou, ale přiznávám, že poslední dny jsem byl jako na trní a moc jsem toho nenaspal. Nepředpokládám, že po příchodu holek z porodnice to bude jiné. Zkušenější kolegové už mě varovali, že dvě děti jsou nejen dvojnásobná radost, ale i starost, a tak jsem se smířil s tím, že příštích osmnáct let budu trpět spánkovým deficitem. Teď ale cítím obrovský pocit úlevy, že jsou Markéta 
i Bětuška v pořádku, a nemůžu se dočkat, až je budu mít doma,“ dodává Vlasta. Ten kvůli rodičovským povinnostem odložil i ty pracovní.

„Už tak jsem si dal se třetí deskou na čas, nerad bych litoval toho, že jsem uspěchal její dokončení, jen aby vyšla v termínu. A stejně bych si vyčítal, kdybych kvůli práci ve studiu přišel o první okamžiky života své druhorozené dcery,“ svěřil se zpěvák s tím, že i oslava Bětuščina příchodu na svět bude komornější, aspoň ta první. „Samozřejmě nechci hazardovat se zdravím svého dítěte a pojistím ho, jak se sluší a patří. Společně ho s kapelou a přáteli zapijeme 26. února na koncertě v pražském Hard Rock Café, kam tímto všechny srdečně zvu,“ těší se vítěz druhé řady Česko hledá SuperStar. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků