Andrea okouzlovala hned v několika kalendářích.

Andrea okouzlovala hned v několika kalendářích. Foto: Vladimír Štross,ProCeram a.s, Benedikt Renč

Kalendářová královna Verešová: Kochejte se, jak provokovala jako smyslná nymfa, rajcovní diva v podvazcích i kráska bez líčidel

Slovenská kráska Andrea Verešová (40) patří k žádaným modelkám, loni proto byla díky své sexy postavičce doslova na roztrhání. Na kontě má nafocení celkem tří kalendářů, ve kterých se neostýchala svléknout a potěšit pánské oko svými neodolatelnými křivkami. Jak jí to v kalendářích seklo, si prohlédněte v naší fotogalerii.

Modelka nejprve pózovala pro kalendář plastické chirurgie. Vladimír Štross zvěčnil její žhavou postavičku v podvazcích, korzetu a punčochách. O něco odvážnější byl kalendář koupelnového studia, jemuž Andrea propůjčila tvář už potřetí.

Na jednom z působivých snímků se nahá modelka vznášela jako smyslná nymfa na vodní hladině.

Rekordmanka v počtu nafocených kalendářů se dokonce nebála odhalit bez nánosů líčidel. Fotograf Benedikt Renč ukázal Andreu v její co nejpřirozenější podobě jen s minimálním make-upem v kalendáři, jehož výtěžek podpořil onkologicky nemocné náctileté pacienty.

Na to, že je Andrea dvojnásobnou maminkou, se pořád může pochlubit opravdu nádhernou postavou, na které pánové můžou oči nechat. Uvidíme, na kolik kalendářů si troufne letos, ale soudě podle toho, jaký je o ni zájem, se určitě máme na co těšit. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků