Justin Bieber si bude muset hledat novou ochranku.

Justin Bieber si bude muset hledat novou ochranku. Profimedia.cz

Bieberova ochranka byla propuštěna. Vyjádřila obavy ze zpěvákovy závislosti na drogách

Ochranka Justina Biebera (27) dostala vyhazov. Přestože několik let po celém světě věrně držela hysterické fanoušky a paparazzi dál od těla devatenáctileté kanadské hvězdy, teď si musí hledat jiného klienta. Jmenovitě bodyguard Dustin Folkes totiž vyjádřil obavy, že se Bieber ufetuje. A zpěvákův manažer Scooter Braun ho za to vyrazil i spolu s jeho kolegy.

„Dustin se pohádal s Justinovým manažerem Scooterem, když se mu snažil pomoci s Justinovým chováním. Dustin a jeho společnost byli vyhozeni z Justinovy ochranky, protože se snažili zasáhnout. Dustinova společnost hlídala Bieberův dům čtyřiadvacet hodin denně v dvanáctihodinových směnách, aby zajistila, že se jeho kamarádi nedopustí něčeho nepatřičného a nezpůsobí chaos. Bez ochranky, která jediná skutečně dbala na to, aby se Bieberovi nic nestalo, se věci v domě vymykají kontrole,“ píše Radar Online.

Kanadský zpěvák před několika dny vyházel dvacítku vajec na sousedův dům. Policie kvůli tomu dostala povolení k domovní prohlídce a objevila u něj na stole velké množství kokainu. Bieber je zatím vyšetřován. Hrozí mu však několikaleté vězení, pokud bude uznán vinným ze záměrného vandalismu. 

Famous


Časová osa článků