Americký herec se dobře baví po boku své mladičké partnerky.

Americký herec se dobře baví po boku své mladičké partnerky. Profimedia.cz

Musíte vidět: Sedmdesátník Al Pacino ukázal svou nádhernou a o čtyřicet let mladší milenku

Středem zájmu všech fotografů na letošním předávání TONY Awards konaném v neděli večer v New Yorku se stal jeden z nejznámějších postarších amerických herců Al Pacino (71). Přestože má na krku už sedm křížků, nebrání mu to v tom, aby si našel krásnou a o čtyřicet let mladší přítelkyni. Jeho sexy úlovkem je argentinská herečka Lucila Sola (31), která s Pacinem randí s menšími přestávkami již přes rok.

Dvojice se seznámila při natáčení Pacinova filmu Wilde Salome, který byl inspirován slavnou hrou Oscara Wildea o princezně Salome a popravě Jana Křtitele. Lucila, která mluví čtyřmi jazyky, žije se svou malou dcerou a Al Pacinem v jeho domě v Los Angeles.

Al Pacino se narodil v newyorském Harlemu, který je nechvalně známý svou kriminalitou. Vystudoval uměleckou školu a později herectví. Pacino je známým starým mládencem. Nikdy se neoženil a manželství se prý bojí. Otcem se stal až v pokročilejším věku. Má dceru Julii Marii (22) a desetiletá dvojčata Antona Jamese a Olivii Rose. Pacino získal v roce 1992 Oscara za film Vůně ženy. Zároveň je trojnásobným držitelem Zlatého glóbu. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků