Dopřejte tělu pořádný odpočinek! Sedací soupravy pro všechny zadečky i zadnice

21. ledna 2014 14:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Po náročném dnu si každý z nás zaslouží odpočívat pěkně v klidu a v pohodě. Vychutnejte si proto i vy blahodárnou relaxaci na některé ze sedacích souprav z naší pestré nabídky. Sedačky se vyznačují důmyslnou konstrukcí, kvalitními materiály, značnou variabilitou, a co víc, během okamžiku je můžete proměnit na plnohodnotné lůžko. Udělejte radost svému tělu elegantní sedací soupravou za parádní cenu!
Takových barev a vzorů, až z toho oči přecházejí!

Takových barev a vzorů, až z toho oči přecházejí!

Popusťte uzdu fantazii a oživte svůj domov nebo kancelář rohovou sedací soupravou Vanessa, kterou vám nabízíme v levém i pravém provedení. Vyberte si z několika osvědčených variant nebo se ponořte do vzorníku a zvolte si ze stovek barev a motivů potahové látky vlastní kombinaci. Pro náročnější máme tuto soupravu čalouněnou i semišem, popřípadě ekokůží, opět v celé řadě odstínů. Sedačku snadno rozložíte na rozměrné lůžko, což ocení zejména majitelé menších bytů i ti, kteří čekají hosty na noc.

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 5 290 Kč včetně DPH
I v malém bytě se dají vymyslet velké a pěkné věci

I v malém bytě se dají vymyslet velké a pěkné věci

Že je váš byt malý? Nevadí, díky rozkládací pohovce Cora si i v garsonce můžete připadat jako ve vile! Přes den se na jejím polstrování báječně odpočívá a navečer z ní několika málo pohyby vytvoříte postel pro dva lidi, čímž uděláte z obývacího pokoje rovnou i ložnici. Její krása ovšem vynikne i v prostorných obývácích, kde na ni v případě potřeby uložíte návštěvu. Pohovku Cora můžete mít čalouněnou potahovou látkou, semišem nebo moderní ekokůží v mnoha vzorech a barvách, stačí si jen vybrat.

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 12 330 Kč včetně DPH
Trocha toho lenošení ještě nikdy nikomu neuškodila

Trocha toho lenošení ještě nikdy nikomu neuškodila

Natáhněte se pohodlně na výjimečnou sedací soupravu Elisabeth ve tvaru U. Zaujme vás svými rozměry, designem i provedením, jehož základem je poctivé dřevo. Sedačku, kterou dodáváme v pravé i levé verzi, je možné lehce rozložit na velké lůžko a skrývá v sobě také úložný prostor, takže spaní je bleskurychle připravené i uklizené. Útulné polstrování tvoří pružiny v kombinaci s pěnou, na výběr máte potah látkou, semišem i praktickou ekokůží. Užijte si komfort sedačky za cenu, jaká se jinde nevidí.

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 19 490 Kč včetně DPH
Když máte za málo peněz opravdu hodně muziky...

Když máte za málo peněz opravdu hodně muziky...

Chcete mít obývák, jaký vám budou závidět, a přitom nezruinovat rodinnou kasu? Poznejte obývací soupravu Gribin, sestávající z rohové (pravé/levé) rozkládací sedačky, křesla a taburetu. Unikátní souprava vyniká detaily jako je propracovaný systém rozložení, nastavitelné opěrky nebo zdobení v čalounění. Vyberte si povrch z kvalitní potahové látky nebo oblíbené ekokůže, která je k nerozeznání od kůže pravé, ale v řadě vlastností ji i předčí, a využijte skvělou nabídku, která se nebude opakovat!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 33 310 Kč včetně DPH
Luxus není jen pro celebrity, užívejte si ho i vy!

Luxus není jen pro celebrity, užívejte si ho i vy!

Mimořádný interiér vašeho domova si žádá také vybavení mimořádným nábytkem, ke kterému se po právu řadí i kožená sedací souprava Bellone. Když se vnoříte do jejích polštářů, snadno získáte pocit hýčkané a všemi obletované hvězdy, a co víc, sedačka se dá velmi rychle rozložit na plnohodnotnou postel a poskytuje i užitečný úložný prostor. Zvolte si pravé nebo levé provedení rohu i barvu koženého čalounění přesně podle vašeho gusta a vychutnávejte si luxusní odpočinek ve vašem obývacím pokoji!

Koupit
nyní na MT-nábytek.cz za 50 028 Kč včetně DPH