Brooke Hogan

Brooke Hogan Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tahle vysportovaná krasavice je dcerou wrestlera Hulka Hogana. Co na ni říkáte?

Nejslavnějšího wrestlera světa Hulka Hogana určitě znáte, ale jeho úspěšnou pětadvacetiletou dceru nejspíš už ne. Na televizní obrazovky se díky reality show o její rodině nazvané Hogan Knows Best dostala Brooke Hogan už jako šestnáctiletá, a tak má už nyní se šoubyznysem a kamerou hojné zkušenosti. Jejím snem je stát se zpěvačkou, ale nepohrdne ani modelingem či nabídkou od filmu.

Pěveckou dráhu odstartovala již v roce 2006, kdy nahrála desku Undiscovered. O tři roky později pak vydala druhé studiové album The Redemption. Na střední škole absolvovala mnoho kroužků. Chodila na taneční hodiny, zpěv, lekce hry na klavír a na gymnastiku. Zároveň byla jednou z roztleskávaček.

Od loňského srpna navíc Brooke zastává jednu z vedoucích pozic u profesionální wrestlingové federace Total Nonstop Action Wrestling. Nejspíš i kvůli tomu si Brooke více než kdy dřív začala zakládat na svém těle. Pokroky, kterých během posledních měsíců docílila, pak ráda vystavuje na internetu a těší se z pochvalných reakcí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků