Jitka Čvančarová je opálená úplně všude. Super.cz

Je opálená úplně všude: Jitka Čvančarová na dovolené vystavovala tělo bez plavek

Herečka Jitka Čvančarová (43) křtila kalendář, v němž nafotila akční snímky, kdy například stojí na kapotě auta. "Ale nebezpečné to opravdu nebylo, aspoň jsem to tak necítila. Ani manžel o mne neměl strach. On ví, že jsem blázen a jdu do všeho," smála se Jitka.

Co se týče toho, proč vůbec nabídku vzala, prioritu pro ni hrálo to, že firma, pro kterou fotila, poskytla finanční prostředky na pomoc chlapci s nemocí motýlích křídel, o nějž se stará občanské sdružení Debra. "Já a Debra jsme spjatí, takže pro mne bylo důležité právě tohle," upřesnila Čvančarová.

Ta se na křtu objevila krásně opálená a nás zajímalo, kde všude má hnědé tělo. "Úplně všude. V Thajsku, kde jsme s dcerou a manželem byli, sice nejsou nudistické pláže, ale dají se najít takové, kde kromě vás vůbec nikdo není," svěřila Jitka.

Dovolenou tentokrát Jitka s manželem Petrem Čadkem nepojali dobrodružně, jak mívají ve zvyku. "Když jsme sami, tak raději cestujeme s krosnami na zádech a poznáváme nová místa. Ale jsme zodpovědní rodiče, takže tentokrát to bylo hlavně o malé, aby si užila aspoň na chvíli moře a sluníčko," vysvětlila. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků