Jitka Čvančarová pózovala na kapotě luxusního vozu

Jitka Čvančarová pózovala na kapotě luxusního vozu Foto: Jaroslav Urban pro LE&CO 3x

Opravdu není profesionální modelkou? Z Jitky Čvančarové a jejího dekoltu na kapotě Ferrari vám spadne brada

Zatímco mnozí jezdí v tomto ročním období do Alp za sněhem lyžovat, Jitka Čvančarová (43) se tam proháněla v červeném Ferrari, které má pod kapotou přímo stádo koňských sil. A to pouze v lehké bundičce, ve které jí můžete nahlédnout nejen do duše.

Zachytit na fotce Jitku Čvančarovou, jak stojí na sportovním voze a ve vysoké rychlosti uhání alpskou krajinou, přičemž ještě stíhá z jedoucího kamionu přemísťovat krabice s nákladem, je ve skutečnosti naprosto nereálné.

Herečka sice přiznala, že se do všeho vrhá po hlavě a většinou nemá z ničeho strach, ale tohle bylo příliš riskantní i pro ni a také téměř nemožné pro fotografa. Proto se rozhodl, že tuto fotku pro kalendář vytvoří mnohem bezpečnějším způsobem. Tento záběr nafotil v klidu před halou výrobce šunky a výsledné efekty přidal až při následné úpravě.

Dalo by se říci, že Jitka Čvančarová ztvárnila v kalendáři výrobce šunky hlavní roli, jelikož se objevila téměř na všech fotografiích. „Chovám velké sympatie k rychlým vozům a myslím, že je to vzájemné! Zjevně si i dost rozumíme, takže příště budu raději za volantem,“ smála se šibalsky Jitka, které červené žihadlo naprosto učarovalo.

V kalendáři se objeví i Martin Dejdar (56) a David Svoboda, oba v rolích tajných agentů. Na jedné fotce je zachycena Jitka s Davidem, jak stojí proti sobě a míří na sebe. David, coby armádní sportovec, který je schopen ubránit se holýma rukama, je ozbrojen pouze malou zbraní. Oproti tomu křehká Jitka má pro jistotu zbraň tak velkou, že by si mohla troufnout i na deset mužů. „Mířit na kohokoliv pistolí je zvláštní věc. Tím spíš na ženu. I když víte, že zbraň není nabitá a že se nemůže nic stát, je to celkem nepříjemné,“ popisuje své zážitky z focení David Svoboda.

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků