Olga Šípková Super.cz

To je nespravedlnost! Olga Šípková letos oslaví 45. narozeniny a pyšní se dokonalým tělem modelky!

12. ledna 2014 11:31

Bývalá Mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková se už 17 let vrcholovému sportu nevěnuje, ale postavu má stále neuvěřitelnou. Při výšce 159 centimetrů váží 52 kilogramů a její tělo je samý sval.

"Pořád cvičím, je to moje zaměstnání a láska. Jsem 21 let v tomhle povolání a  hrozně mě to baví. A proto i ta postava se udržuje. Je to i o pozitivním myšlení. Cvičím a cvičím," řekla Super.cz Olga, která několikrát týdně předcvičuje aerobik ve fitness centrech nesoucí její jméno.

Přes Vánoce jako jedna z mála žen nepřibrala ani deko. Jak to udělala? "Pokud se člověk pořád hýbe, tak i když na chvíli vykolejíte, s tělem to nic neudělá. Navíc jsem člověk, který vydrží nic nedělat a jen přijímat potravu tak dva dny a pak už mi to je skoro odporný," vysvětluje.

A co by doporučila dámám, které s kily navíc bojují? "Hlavně nehubnout rychle. Je fajn vzít kamarádku, přítele, někoho s kým je vám dobře a začít cvičit. Člověk zjistí, jak je to dobré nejen pro tělo, ale i duši. Jakmile začnete rychle a zhurta, hned skončíte a budete negativní. Takže hlavně pomalu. Často jíst, vybírat si jídlo, nenechat to náhodě a nepít přeslazené nápoje, dodala Šípková.

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků