Je zimní pocení nebezpečné? Zjistěte, kde na těle se může objevit a jak se ho můžete zbavit!

11. ledna 2014 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Potíte se i v zimě? Objevují se vám propocené koláče v podpaží, i když se zrovna nenamáháte a v chladném prostředí? Jsou vaše ruce a nohy neustále promáčené, studené a neumožňují vám ani tak běžnou činnost jako je obyčejné podání ruky, aniž byste o tom museli neustále přemýšlet? A co vaše hlava? Potí se kdykoli na pocení jen pomyslíte? Pokud nyní souhlasně pokyvujete, rozhodně čtěte dále!
Pokud se potíte neustále a více než je zdrávo

Pokud se potíte neustále a více než je zdrávo

Běžné pocení je naprosto normální věc, která tělo zbavuje škodlivin a pomáhá ochlazovat tělo při zátěži. Co se s námi ale děje, pokud se potíme neustále a způsobem, za který by se nemuselo stydět ani prasklé vodovodní potrubí? Spouštěčem takového typu pocení pak bývá zejména nervozita způsobená sebemenší stresovou situací, v mnoha případech však stačí k vyvolání pocení i jen pouhá myšlenka na pocení. Oblasti výskytu tohoto typu pocení jsou vždy jasně dané: Hlava, podpaží, chodidla, dlaně, břicho, záda, hýždě a intimní partie.

Více
nyní na www.electroantiperspirant.com
Následky pro zdraví

Následky pro zdraví

Pocení samo o sobě je zdravé, avšak i v tomto případě platí, čeho je moc, toho je příliš. Pokud vaše tělo produkuje tolik potu, velmi snadno se dehydruje. Navíc, zpocená chodidla uzavřená do neprodyšných zimních bot, dokáží vykouzlit na obuvi bílé mapy téměř při každém použití, o pokožce podrážděné neustálým působením potu ani nemluvě. Jak ruce, tak chodidla jsou díky potu schopná vychladnout natolik, že člověk cítí chlad i v poměrně vytopené místnosti, natož pak venku, kde teploty klesají pod bod mrazu. To platí i o zpoceném obličeji, zádech a dalších částech těla. Krevní oběh potom nestačí tělo dostatečně rychle zahřívat a zvyšuje se tak riziko prochladnutí organismu.

Více
nyní na www.electroantiperspirant.com
Následky pro psychiku

Následky pro psychiku

Výše popsané zdravotní obtíže naštěstí nikoho přímo na životě neohrožují, i když se rozhodně nejedná o nic zanedbatelného. Co je mnohem horší jsou následky pro psychickou pohodu a kvalitu života takto postižených jedinců. Chodit po ulici s obličejem neustále pokrytým vrstvou potu nikomu na pohodě nepřidá. Stejně jako ruka nastavená na pozdrav nebo reakce okolí na zapáchající obuv, propocené mapy na oblečení a mnoho dalších věcí, které takovému člověku znemožňují normálně fungovat mezi lidmi. Jakýkoli pobyt ve společnosti se pak stává doslova peklem.

Více
nyní na www.electroantiperspirant.com
Začarovaný kruh

Začarovaný kruh

Jak již bylo řečeno spouštěčem pocení bývá nejčastěji nervozita způsobená stresovou situací nebo i pouhá myšlenka na pocení. Dostanete se do společnosti ostatních lidí (metro, tramvaj, zaměstnání, večeře, apod.) a pomyslíte si: „Doufám, že se nezačnu potit“. A je to, začali jste se potit a snažíte se to před okolím skrýt, z čehož jste nejen nervózní, ale stále na pocení myslíte, což celou situaci mnohonásobně zhoršuje. Utírání do kapesníku nepomáhá, stejně jako schovávání rukou do kapes, vše je během chvilky promáčené znovu. Jak z toho tedy ven?

Více
nyní na www.electroantiperspirant.com
Revoluční řešení, které používá celý svět

Revoluční řešení, které používá celý svět

Řešení této nezáviděníhodné diagnózy naštěstí existuje. A není to řešení ledajaké. Jeho vývojem se zabývali odborníci na problematiku kožních chorob, pod které tento typ nadměrného pocení spadá, s desítkami let zkušeností. Po několika letech usilovného vývoje vznikl přístroj, který jako celosvětově jediné řešení tohoto typu pocení pomohl během klinických zkoušek celým 100% pacientů. Je přitom jedno, co pocení způsobuje, stres, nervozita, cokoli. Není omezeno ani místem výskytu. Vaše hlava, podpaží, chodidla, ruce, záda i jiné části těla mohou být v suchu již za týden, a to na několik měsíců. Ptáte se, jak se toto řešení jmenuje? Je to Electro Antiperspirant a zaručeně pomůže i vám! To vše s dopravou až domů zdarma a zárukou vrácení peněz v případě nespokojenosti. Nenechte pocení, aby zničilo další rok vašeho života a objednejte si Electro Antiperspirant s novoroční slevou ještě dnes.

Využít akci
nyní na www.electroantiperspirant.com

Časová osa článků