Dovolená na chalupě nyní za polovinu pobytu u moře

12. ledna 2014 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Hovoří paní Věra Šťastná z Ostravy: „V posledních letech jsme si zvykli jezdit s dětmi na prázdniny k moři. Všem se nám tam vždycky líbilo, ale náklady na takovou dovolenou byly rok od roku vyšší. Nakonec jsme si spočítali, že pokud se nechceme vyloženě uskrovňovat, je taková dovolená už za hranicí našich finančních možností. Proto jsme se s manželem rozhodli, že pro jednou zkusíme dovolenou doma v Česku. Užili jsme si to mnohem více a celé nás to stálo zhruba polovinu dovolené u moře.“
Koruna vůči euru oslabila

Koruna vůči euru oslabila

Slova paní Šťastné potvrzují pokles popularity dovolené v zahraničí. Finanční situace mnoha rodin nesvědčí přílišnému rozhazování. Těžkou ránu pro rodinné rozpočty zasadilo oslabení koruny, kdy za jedno euro nyní oproti loňskému jaru zaplatíme až o 3 koruny více! Prázdniny v tuzemsku se proto mnoha rodinám jeví jako logická volba.

Více informací
nyní na chatyachalupy.cz
Česko nejsou jen hotely a kempy

Česko nejsou jen hotely a kempy

Ubytovat se v hotelu, rozhodnete-li se strávit dovolenou na českých horách či kdekoliv jinde, není právě výhodné. Kontakt s přírodou se ztrácí a cenově si taky příliš nepolepšíte. Naopak pobyt v kempu vyjde jistě na pakatel, ale budete si muset odepřít pohodlí a slevit z hygienických standardů. Optimálním řešením je zlatá střední cesta: ubytování na chatě, případně na chalupě – s možností vlastního vaření.

Více informací
nyní na chatyachalupy.cz
Báječné vyžití pro vás i vaše děti

Báječné vyžití pro vás i vaše děti

Je třeba říci, že dětem prázdniny na chalupě maximálně vyhovují. Mohou se doslova „vyřádit“ v bazénech, které jsou v naprosté převaze součástí vybavení, na trampolínách, v hernách a při spoustě jiných aktivit, kterými rekreační objekty disponují. Obrovskou výhodou je přímý kontakt s přírodou, možnost být na čerstvém vzduchu. V takovém objektu i jeho bezprostředním okolí je záruka naprostého soukromí, což jistě ocení každý, nikoliv jen ti, kteří touží pouze po odpočinku.

Více informací
nyní na chatysbazenem.cz
Nabídka je velmi široká

Nabídka je velmi široká

Chaty a chalupy jsou unikátní objekty s širokým spektrem kvality a rozsahu vybavení. Proto jsme pro vás zrealizovali pohodlný webový rozcestník, kde je možné vybrat si dle vlastních priorit, popřípadě dle ročního období vaší dovolené. Snadno se tak dostanete například k luxusním objektům nebo naopak k těm cenově schůdnějším či slevám. Tištěný katalog zašleme každému zájemci na vyžádání zdarma.

Více informací
nyní na tourtrend.cz