Reese Witherspoon je navždy Pravou blondýnkou.

Reese Witherspoon je navždy Pravou blondýnkou. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Růžová jí sekne i po třech dětech: Pravá blondýnka Reese Witherspoon ukázala sexy postavu v bikinách a odhalila tajné tetování

Na Reese Witherspoon (37) je vždy radost pohledět. Přestože před rokem a půl přivedla na svět už třetího potomka, na jejím těle není po těhotenských kilech ani památky.

Hollywoodská hvězda bude navždy spjata s rolí v komedii Pravá blondýnka, přestože od její premiéry uplynulo už 13 let. Na zevnějšku Reese Witherspoon se ovšem tento čas nijak nepodepsal a vypadá stále stejně atraktivně.

Během slunění na Havaji se držitelka Oscara pochlubila nejen štíhlou postavou, ale také tetováním v intimní oblasti, které dosud znal jen její druhý manžel Jim Toth. V růžových bikinách totiž odhalila i tajná zákoutí svého těla a ukázala ozdobu na podbřišku.

Reese Witherspoon stále vypadá jako sexy dvacítka, ale ve skutečnosti je zasloužilou matkou. Kromě nejmladšího syna Tennesseeho má z prvního manželství s hollywoodským kolegou Ryanem Phillippem devítiletého Deacona a čtrnáctiletou Avu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků