Monika Absolonová nabírá kondičku.

Monika Absolonová nabírá kondičku. Foto: facebook M. Absolonové

Pohodová válečka v Thajsku? Ne! Monika Absolonová vyměnila plavky za tričko s Jágrem a běhala po pláži jako funící lokomotiva

Zpěvačka Monika Absolonová (45) si užívá sluníčka a pohody na exotické dovolené v Thajsku, kde si po několikaměsíčním nepřetržitém pracovním zápřahu hýčká své unavené tělíčko.

Nezapomíná ale ani na své fanoušky, kterým se už na sociální síti pochlubila momentkami z pláže, na níž vystavila na odiv své sexy křivky v bikinách.

Zpěvačka ale nezapomněla ani na svou kondici a opalování ve svůdných bikinách aspoň na chvilku vyměnila za běhání po pláži. Namísto plavek vytáhla sportovní tričko a kraťasy a s chutí utužovala svou fyzičku. Ta, jak se později potvrdilo, byla značně chatrná.

„Vzala jsem si opět tričko s Jaromírem Jágrem pro utužování vůle, běžela jsem jedno ráno asi tři kilometry a dala jsem to,“ pochlubila se Absolonová, jež ale další dny na běhání raději zapomněla.

„Jsem od té doby namožená a dělá mi problém jakýkoliv pohyb i chůze. Cvičení je dobrá věc, ale jen někdy, no nic, doufám, že jste na tom s kondicí lépe než já, jak je vidět, ani v ráji nejde všechno lehce, a přitom ve všech filmech běhají radostně po pláži s úsměvem na rtech,“ divila se zpěvačka, která nakonec svým fanouškům slíbila, že to zkusí ještě jednou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků