Zaměřeno na velká prsa: Nejoblíbenější podprsenky poslední sezóny

10. ledna 2014 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
České ženy bývají obdařeny plnými tvary. A plné tvary si žádají náležitou pozornost v podobě padnoucího a krásného spodního prádla. Kde takové prádlo pořídit? A jaké podprsenky pro velká prsa bodovaly v poslední sezóně? Které kousky si české ženy zamilovaly? Zjistěte to s námi!
Komfort, sex-appeal a okouzlující design

Komfort, sex-appeal a okouzlující design

Podprsenka pro velká prsa by měla skvěle padnout, poskytnout oporu a pohodlí a v neposlední řadě by měla být také krásná. Kde takovou najdete? Přeci na Astratex.cz! Podívejte se na nejprodávanější kousky, nechte se inspirovat a udělejte si radost padnoucím a sexy prádlem!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Pro milovnice klasiky

Pro milovnice klasiky

Dáváte přednost klasickým liniím a krajce? Podprsenku Delfina si zamilujete stejně jako mnoho žen před vámi. Tento luxusní kousek je speciálně navržen pro opravdu velká prsa. Zvládne tak i velkou zátěž, drží celý den na svém místě, a nabízí tak dokonalou oporu a pohodlí. Vybrat si můžete hned ze tří praktických barev!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Když chcete dokonale tvarovaný dekolt

Když chcete dokonale tvarovaný dekolt

Potřebuje váš dekolt oživit? Milujete luxus? Sáhněte po vyztužené podprsence Caffe Latte! Podprsenka je vyztužená měkkou pěnovou hmotou a vmžiku vykouzlí dokonale tvarovaný dekolt. Na první pohled si vás získá precizním zpracováním a luxusním designem. Užijte si nepřekonatelné pohodlí a dopřejte si pořádnou dávku sex-appealu!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Buďte rafinovaná!

Buďte rafinovaná!

Chcete vyzkoušet něco nového? Vsaďte na rafinovanou průhlednost! V podprsence Caltha se budete cítit pohodlně a především sexy. Košíčky se speciálním střihem do tvaru T vytvoří zakulacený tvar poprsí, boční kostice zajistí správné držení a sexy průsvitná část na košíčcích vám dodá šmrnc. Budete okouzlující, přesvědčte se!

Koupit
nyní na ASTRATEX
Krajce nikdo neodolá

Krajce nikdo neodolá

Krajka je typicky ženskou zbraní, které žádný muž neodolá. Ukažte svou svůdnou stránku a oblečte podprsenku Silvija. V tomto sexy kousku se budete cítit jako v bavlnce a navíc své okolí okouzlíte perfektně tvarovaným dekoltem. Užijte si obdivné pohledy!

Koupit
nyní na ASTRATEX

Časová osa článků