Pepa Rychtář dostal od Ivety dárek přímo ze srdce.

Pepa Rychtář dostal od Ivety dárek přímo ze srdce. Profimedia.cz

Takhle miluje a maluje Bartošová: Manželovi darovala srdíčkový obraz s intimním věnováním. Čtěte, co Pepovi vzkázala

Josef Rychtář (62) letos zažil nejkrásnější Vánoce svého života. Nejenže ke štědrovečerní večeři poprvé zasedl s manželkou Ivetou Bartošovou (✝48), ale Ježíšek mu nadělil opravdu výjimečný dáreček.

Finanční situace mistryně ve skoku ze dna není nejrůžovější, a tak letos o Vánocích došlo na lidovou tvorbu. Iveta ukázala, že je opravdu renesanční ženou, která vyniká hned v několika uměleckých disciplínách. Nejenže se profiluje jako zpěvačka, ale navíc se úspěšně realizuje i v oboru výtvarného umění.

Iveta si po vítězném boji s alkoholem našla nového koníčka, což je chvályhodné. V poslední době u ní ubylo podezřelých pádů a čucíky nahradilo malířské náčiní, skrze které Bartošová převádí na papír své emoce. A podle obrázku, který má čestné místo v uhříněveském hnízdečku lásky, je znát, že Iveta je plná lásky a optimismu.

Svůj výtvor Iveta navíc doplnila intimním sdělením, jímž manželovi prokazuje svou věrnost. „Z lásky Tvoje Džambulka“, napsala legenda české pop music pod své abstraktní dílko, na němž dominuje srdíčko a kruhy připomínající volant, což nejspíš odkazuje na její loňskou okružní jízdu po Itálii. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků