Sean se neupejpal ani na veřejnosti a Demi klidně osahával na prsou.

Sean se neupejpal ani na veřejnosti a Demi klidně osahával na prsou. Profimedia.cz

Víme, kdo je nový zajíček Demi Moore: Potetovaný týpek s nenechavýma rukama by mohl být její syn!

Herečka Demi Moore (58) se po krachu manželství s Ashtonem Kutcherem, který byl o ‚pouhých‘ šestnáct let mladší než ona, nepoučila. Opět vlétla do náruče dalšímu zajíčkovi, který je tentokrát dokonce téměř o polovinu mladší! Zahraniční média už navíc vypátrala, kdo je onen tajemný muž ‚z hudebního průmyslu‘. Jedná se o teprve sedmadvacetiletého bubeníka Seana Fridaye ze skupiny Dead Sara.

Demi nehledí na to, že Sean by mohl být jejím synem, a naplno si užívá jeho pozornosti a nenechavých rukou, které zkoumají její tělo klidně i veřejně na pláži. Čerstvě zamilovaná dvojice právě toká na novoroční dovolené v Mexiku, kam odjeli i s hereččinou nejstarší dcerou Rumer a jejím ex Jaysonem Blairem, s nímž to nejspíš dala znovu dohromady.

Rumer a Demi znají nového hereččina nápadníka několik měsíců. Minimálně od loňského května, kdy se společně zašly podívat na koncert jeho kapely v Los Angeles. Sean momentálně žije v Kalifornii v Malibu a viditelně si libuje v tetování. Kromě podobizen modelky Twiggy a postavy z komiksu X-Men má ještě například okřídleného kosmonauta na hrudi. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků