Demi Moore vstoupila do tohoto roku s novým mladíčkem po boku.

Demi Moore vstoupila do tohoto roku s novým mladíčkem po boku. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Padesátnice Demi Moore klofla na tuhle luxusní figuru v bikinách dalšího kolouška!

3. ledna 2014 14:55

Ještě před rokem byla Demi Moore (56) hromádkou neštěstí kvůli rozvodu s Ashtonem Kutcherem. Jenže čas byl opět tím nejlepším lékařem a dokázal v herečce probudit další chuť nejen do života, ale i do nové lásky. Světová média zveřejnila fotografii, na níž se Demi na pláži tulí k neznámému mladíčkovi, kterému mohlo být sotva třicet. O romantickou dovolenou ve dvou však nešlo. Přítomna totiž byla i Demina dcera Rumer, která zde rovněž měla společnost. Nejspíš se přitom jednalo o jejího expřítele Jaysona Blaira.

Obě slavné ženy se sebevědomě producírovaly v bikinách, čemuž se nelze divit. Mohou se pochlubit ladnými křivkami, kterými na sebe poutaly pozornost přítomných pánů.

Herečka však měla oči pouze pro svého potetovaného kolouška, který se podle dostupných informací jmenuje Sean a pracuje v hudebním průmyslu. Podle jeho tetování byste to ale nejspíš netipovali. Na levé ruce má například vytetované dva obličeje. Jeden patří bývalé britské topmodelce Twiggy a ten druhý profesoru Xavierovi z komiksu X-Men. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků