Bára Kodetová se třemi dcerami.

Bára Kodetová se třemi dcerami. Michaela Feuereislová

Plodná herečka Bára Kodetová poprvé ukázala své tři nádherné dcery

Herečka Barbora Kodetová (49) se přišla dalším známým maminkám pochlubit se svými dcerami. Poprvé je vzala do společnosti všechny tři - od nejstarší desetileté Lili po čtyřletou Violetu a ani ne dvouletou Sophii. S děvčaty se vypravila na výstavu obrovských zvětšenin zvířat z doby ledové nazvané Giganti. "Zatím nebyla žádná příležitost, která by se mohla líbit všem třem," vysvětlila Kodetová.

Ta má mladší dcery s houslistou Pavlem Šporclem. Nejstarší je plodem bývalého vztahu. Rozdíl v podobě je mezi děvčaty docela znát. Když ale viděly mamuty, hrozivé šavlozubé tygry, jeskynní lvy nebo obří medvědy, tvářily se všechny stejně. “Holčičky byly jako zkoprnělé, něco takového ještě neviděly, a hned tak asi neuvidí," pochvalovala si velký zážitek svých dcer Bára.

Do Křižíkova pavilónu, kde je sedmnáct pravěkých monster v nadživotní velikosti vystaveno, vyrazily s potomky i herečky Lucie Benešová a Kateřina Kornová. "Dneska jsem tady měla jen dceru Sáru, ale s ostatními dětmi vyrazíme znovu, až se výstava pravěkých zvířat o prázdninách přestěhuje do Melantrichovy ulice. To je přece jen víc v centru Prahy," míní Benešová. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků