Nadílka ještě nekončí, na saních vám vezeme nábytek za bezva ceny!

2. ledna 2014 13:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Rozdávání dárků neskončilo s vánočními svátky! My vám chceme dělat radost i ve všední dny, proto za vámi přicházíme s kolekcí nábytku za velmi příjemné ceny. Potěšte sebe i své blízké a pořiďte si nějaký pěkný nový kousek, který vám přivezeme vlastním autem až domů a na přání u vás i smontujeme. V naší nabídce najdete kvalitní nábytek do celé domácnosti, tak neváhejte a vyberte si!
Školák nebo student, takový pokoj by chtěl každý!

Školák nebo student, takový pokoj by chtěl každý!

Dítě školou povinné potřebuje mít svůj prostor, kde ho nikdo neruší a kde se může cítit v pohodě a bezpečí. Přesně tohle mu dokáže poskytnout plně vybavený dětský pokoj Arilda, který vám nabízíme za opravdu skvělou cenu. Kompletní dětský pokoj sestává z velké šatní skříně, šuplíkové komody, psacího stolu, policového regálu, závěsné police a prostorné jednolůžkové postele včetně nočního stolku, na výběr přitom máte z několika barevných kombinací, vhodných pro dívky i chlapce.

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 18 104 Kč včetně DPH
Královna sedacích souprav ve vašem obýváku

Královna sedacích souprav ve vašem obýváku

Přesvědčte se na vlastní kůži, co opravdu znamená slovo komfort. Sedací souprava Gribin rozdává pohodlí plnými hrstmi, navíc je také pohledná a za cenu, jaká nemá konkurenci. Pořiďte si tuto soupravu přesně podle vašich představ, zvolit si můžete její barvu, druh potahu (látka nebo eko kůže) a pravé nebo levé provedení rohu. K rohové sedačce patří také velké křeslo a taburet, vše z velmi kvalitních materiálů a poctivě vyrobené. Dopřejte si po dlouhém dni opravdu komfortní odpočinek!

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 33 310 Kč včetně DPH
Popřejte si dobrou chuť s příbuznými i přáteli!

Popřejte si dobrou chuť s příbuznými i přáteli!

Požitek z dobrého jídla vždy umocňuje prostředí, ve kterém se stravujeme. Aby i vaše kulinářské zážitky byly co nejhezčí, nabízíme vám jídelní set Fenix, u něhož se pohodlně nají šest lidí. Prostorná deska stolu se dá rozložit až na velikost 200 x 90 centimetrů, což zajistí dostatek místa i při pořádání rodinných oslav a hostin. Stůl i židle jsou vyrobené z kvalitního bukového masivu, na výběr přitom máte z několika barev moření a potahů z látky nebo ekokůže. Tak všichni ke stolu a dobrou chuť!

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 12 225 Kč včetně DPH
Styl a elegance nemusí vždycky stát „majlant“

Styl a elegance nemusí vždycky stát „majlant“

Toužíte po moderním designu do obývacího pokoje, ale nehodláte vyhazovat spoustu peněz? Pak jste na správném místě! Seznamte se s obývací stěnou Julita, která patří mezi favority naší nabídky. V této sestavě dostanete televizní stolek, komodu, policovou skříňku, nástěnnou polici i prosklenou závěsnou skříňku, a to vše za cenu hluboko pod hranicí deseti tisíc korun! Stěna Julita je vyrobená z kvalitního lamina, které můžete mít ve třech barevných kombinacích. Dopřejte luxus sobě i svému obýváku!

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 8 489 Kč včetně DPH
Z kuchyně se line známá vůně, máma volá k obědu

Z kuchyně se line známá vůně, máma volá k obědu

Společné stravování napomáhá k lepší komunikaci mezi členy domácnosti. Mějte i vy k sobě blíž a stolujte spolu u jídelního setu Mario vyrobeného z poctivého bukového dřeva. K desce stolu se bez problémů vejdou čtyři strávníci, v případě potřeby se navíc dá její plocha rozložit až na velikost 150 x 70 centimetrů. Můžete si vybrat odstín moření i barvu potahové látky nebo ekokůže, tak aby se stůl a židle hodily přesně do vaší jídelny. Tak rychle pozvěte ostatní ke stolu na něco dobrého!

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 5 480 Kč včetně DPH