Jak se kvalitně vyspat a vstávat každé ráno s úsměvem na rtech?

3. ledna 2014 8:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Chcete se ráno probouzet odpočatí a plní elánu? Vyberte si z naší nabídky kvalitních ložnic a ložnicového nábytku! Máme pro vás sestavy i jednotlivé kusy za ceny, jaké jinde nenajdete, včetně unikátních služeb jako je dovoz vlastní autodopravou až domů nebo montáž přímo u vás. Neváhejte a dopřejte si i vy kvalitní spánek, díky kterému budou vaše dny všední i sváteční plné optimismu a energie!
Usínejte obklopení krásou, luxusem a elegancí!

Usínejte obklopení krásou, luxusem a elegancí!

Dejte své ložnici stylovou tvář díky moderní sestavě nábytku Pikolo! Elegantní design a kvalitní materiál i provedení zaručují vaši dlouhodobou spokojenost a osvěžující spánek. Základem každé ložnice je prostorná manželská postel, kterou v sestavě Pikolo můžete mít ve dvou šířkách, a to 160 nebo 180 centimetrů. Doplňují ji noční stolky, prostorná komoda a velká šatní skříň se spoustou úložného prostoru i praktickým zrcadlem na čelní straně. Dopřejte si i vy vydatný odpočinek v náručí luxusu!

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 15 339 Kč včetně DPH
Jak spojit příjemné s užitečným? Kvalitní postelí!

Jak spojit příjemné s užitečným? Kvalitní postelí!

Nejenom komfortní spánek, ale i velkou spoustu úložného prostoru nabízí čalouněná postel Diana, kterou u nás najdete hned ve třech velikostech, a to 140/160/180 x 200 centimetrů. Kvalitní zpracování konstrukce a důmyslný systém zvedání dvoulůžka činí z této manželské postele favorita mezi podobnými produkty. Pohodlné matrace během spánku pečují o vaše zdraví a díky zvýšené ložné ploše se vám bude také mnohem lépe vstávat. Využijte mimořádné nabídky a pořiďte si postel, která šetří místem!

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 9 412 Kč včetně DPH
Nechte se hýčkat světlými odstíny ve vaší ložnici!

Nechte se hýčkat světlými odstíny ve vaší ložnici!

Nebojte se bílé a nechte rozzářit svoji ložnici nábytkem z ložnicové sestavy Sicilia! Její nadčasový design vdechne život každému interiéru, poctivé zpracování lamina je zárukou dlouhodobé životnosti. Ložnicová sestava Sicilia se skládá z komfortní manželské postele, kterou nabízíme ve dvou šířkách 160 a 180 centimetrů, nočních stolků, velké šatní skříně se zrcadlem a prostorné komody. Usínejte na vlnách pohody, hýčkaní ladnými tvary i kombinací bílé barvy a dekoru dubu sonoma.

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 34 463 Kč včetně DPH
Halenky, kalhoty i prádlo – všechno na své místo!

Halenky, kalhoty i prádlo – všechno na své místo!

Už nikdy nebudete muset přemýšlet, ve které skříni máte tričko a kam jste na jaře uklidili zimní věci. Díky velké šatní skříni Livorno budou všechny vaše oděvy srovnané na jednom místě a vy vždy najdete, co zrovna potřebujete. Praktické posuvné dveře s lehkým otevíráním nepřekáží v menších pokojích a jejich povrch se snadno udržuje, za nimi se pak ukrývá několik velkých polic i tyč na věšáky. Prostorná šatní skříň Livorno, elegantně vyvedená v lesklé bílé barvě, je ozdobu každé moderní ložnice.

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 12 888 Kč včetně DPH
Spěte ve venkovském stylu obklopení přírodou!

Spěte ve venkovském stylu obklopení přírodou!

Přírodní materiál ničím nenahradíš, to je stará známá věc. Kousek přírody teď můžete mít doma i vy, když si vybavíte ložnici nábytkem ze stylové venkovské sestavy Krein. Voňavé dřevo borovice, kvalitní řemeslné zpracování a rustikální vzhled ložnice vám každý den dopřejí pocit, jako byste usínali na chalupě a kolem vás byl jen les. Součástí sestavy Krein je postel s možností výběru ze tří šířek ložné plochy (140, 160 a 180 cm), šatní skříň, komoda a noční stolky. Užijte si spánek s vůní přírody!

Více informací
nyní na MT-nábytek.cz za 18 350 Kč včetně DPH

Časová osa článků