Herečce Dominice Kadlčkové zatkli přítele

18. ledna 2011 10:00

Modelka a herečka Dominika Kadlčková zažívá se svým jihoafrickým přítelem Lyonem těžké chvíle. Kvůli jeho rodišti ho zatkli na letišti v Londýně, po dlouhých telefonátech ho deportovali do České republiky a na ruzyňském letišti na něj čekala policie, která ho z letadla odvedla v poutech.

"Pořád kvůli jeho jihoafrickému občanství zažíváme problémy. Vyběhala jsem mu tady jako jeho družka trvalý pobyt, ale občas je s tím stejně problém. V Londýně ho chtěli deportovat zpět do Jihoafrické republiky," prozradila Novinkám Kadlčková.

"Díkybohu ho nechali alespoň zavolat, tak jsem tady v Praze kvůli tomu zburcovala všechny úřady včetně cizinecké policie a deportovali ho do Prahy," upřesňuje herečka a modelka.

Na Lyona pak v Praze čekala policie a vyváděli ho z letadla v poutech. Dominika díky cizinecké policii nakonec vše vysvětlila a Lyona po několika hodinách pustili. "Slíbila jsem účast na akci v Silver café, tak jsme tam dorazili asi s tříhodinovým zpožděním. Byli jsme tak v nervech, že jsme první skleničku šampaňského dali oba na ex," usmívá se nyní již Dominika.

Momentálně je její partner pracovně opět v zahraničí. Dominika tak doufá, že při cestě do Čech nenastanou zase komplikace. Ráda by svého partnera měla na své divadelní premiéře. Hraje v představení Františka Ringo Čecha Dívčí válka. "Mám roli Kazi, kterou kdysi hrála například Alena Šeredová. Premiéra je 18. ledna, tak už začínám být nervózní," dodala Kadlčková.