Herečce Dominice Kadlčkové zatkli přítele

Modelka a herečka Dominika Kadlčková zažívá se svým jihoafrickým přítelem Lyonem těžké chvíle. Kvůli jeho rodišti ho zatkli na letišti v Londýně, po dlouhých telefonátech ho deportovali do České republiky a na ruzyňském letišti na něj čekala policie, která ho z letadla odvedla v poutech.

"Pořád kvůli jeho jihoafrickému občanství zažíváme problémy. Vyběhala jsem mu tady jako jeho družka trvalý pobyt, ale občas je s tím stejně problém. V Londýně ho chtěli deportovat zpět do Jihoafrické republiky," prozradila Novinkám Kadlčková.

"Díkybohu ho nechali alespoň zavolat, tak jsem tady v Praze kvůli tomu zburcovala všechny úřady včetně cizinecké policie a deportovali ho do Prahy," upřesňuje herečka a modelka.

Na Lyona pak v Praze čekala policie a vyváděli ho z letadla v poutech. Dominika díky cizinecké policii nakonec vše vysvětlila a Lyona po několika hodinách pustili. "Slíbila jsem účast na akci v Silver café, tak jsme tam dorazili asi s tříhodinovým zpožděním. Byli jsme tak v nervech, že jsme první skleničku šampaňského dali oba na ex," usmívá se nyní již Dominika.

Momentálně je její partner pracovně opět v zahraničí. Dominika tak doufá, že při cestě do Čech nenastanou zase komplikace. Ráda by svého partnera měla na své divadelní premiéře. Hraje v představení Františka Ringo Čecha Dívčí válka. "Mám roli Kazi, kterou kdysi hrála například Alena Šeredová. Premiéra je 18. ledna, tak už začínám být nervózní," dodala Kadlčková.

Gabriela Wolfová


Časová osa článků