Míša s Romanem žijí na náš vkus až moc zdravě

Míša s Romanem žijí na náš vkus až moc zdravě Michaela Feuereislová

Ochutnat nechceme: Krásný muzikálový pár si připravuje zdravé Vánoce

Muzikálový pár Michaela Doubravová a Roman Tomeš spolu stráví svůj první společný Štědrý večer. Den před ním navštíví Romanovu rodinu v Lomnici nad Popelkou, na první svátek vánoční naopak půjdou na návštěvu k rodičům Míši.

„Na štědrodenní večeři já připravím rybu, budeme mít lososa, Míša si vzala za úkol salát a dezert. Svátky se u nás rozhodně neponesou ve znamení přecpávání, nechápu, proč se mu tolik lidí o Vánocích tak poddává,“ prozrazuje Roman Tomeš. „Klasické cukroví nepečeme. Když už si něco napečeme, bude to jen z přírodních surovin a bez cukru. Uděláme si zdravé Vánoce,“ doplňuje Michaela.

Hned po svátcích se vrátí ke svým rolím v muzikálu Mauglí. V něm budou účinkovat i přímo na Silvestra. „Nám práce na Silvestra nevadí, v poslední den roku budeme hrát už poněkolikáté a vždycky jsme si tohle výjimečné představení užili. Takže jsme rádi, že nám to i letos klaplo. Vlastně si ani neumím představit, kde lépe oslavit příchod nového roku než v divadle spolu s kolegy a kamarády,“ říká Roman Tomeš. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků