Někdejší konkurentky zářily v pátek ve Varech.

Někdejší konkurentky zářily v pátek ve Varech. Profimedia.cz

Ve Varech nezářila jen Džambulka: Takhle hrdě před fotografem pózovala o více než o 20 kilo lehčí Ilona Csáková

Na plese v Karlových Varech nebyla v pátek za hvězdu pouze Iveta Bartošová (✝48), která v posledních měsících viditelně prokoukla a jako zázrakem se jí vrátil nejen hlas, ale i ztracená profesionalita. Překvapením pro publikum byla také viditelně pohublá dvojnásobná matka Ilona Csáková (50), která svou přítomností potěšila nejednoho pána.

Ilona letos prodělala operaci žlučníku, snad poprvé v životě se začala zbavovat hmotnosti pod lékařským dohledem a úspěšně zacvičila s více než dvaceti poporodními kily. „Má váha určitě ještě není ideální. Neházím flintu do žita. Cvičit a hubnout budu dál. Držet se budu i o Vánocích,“ řekla Super.cz odhodlaně Csáková, která by ráda vydala příští rok novinkové album.

Zatímco Bartošová už se zase vesele stylizuje do role popové princezny a na pódiu se objevila v modrých zdobených večerních šatech, Csáková zatím stále chytře neopouští černou barvu a drží se střídmých modelů. O tom, že se Iloně sebevědomí i dobrý pocit vrací, svědčí jistě i ochotné pózování pro fotografa. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků