Copak to dělá Eliška za gesto?

Copak to dělá Eliška za gesto? Michaela Feuereislová

Véčko nebo parohy? Noid na mejdanu s bývalou i současnou holkou, Bučková předvedla neslušné gesto

To, že se potkají, všichni věděli, protože pořadatelé openingu nové restaurace zaplatili právě tuhle partičku, aby bylo veselo. V jednom podniku se poprvé pohromadě sešel Vašek Noid Bárta (39) se současnou přítelkyní Gabrielou Dvořákovou (31) a jeho bývalka Eliška Bučková (30). Jak to spolu zvládli?

"Já vycházím se všemi svými bývalými dobře, to přece sami víte už podle Lucie Bílé," řekl Super.cz Vašek. A opravdu jsme všechny tři zastihli, jak si povídají, tedy ještě s pár dalšími lidmi u jednoho stolu před začátkem akce, kterou Gábina moderovala, Eliška tam předváděla a Vašek zpíval dvě písničky.

"Taky s tím nemám problém, ale třeba si nedokážu představit, že bychom šli ve čtyřech, ještě s mým přítelem Jakubem, třeba do restaurace. Nevím, co bychom si povídali," svěřila Eliška Bučková, která chodí s Jakubem Malinou, jenž je zase bývalým přítelem Gábiny Dvořákové.

"Ale fotku, kde bychom pózovali ve třech a já držel holky kolem ramen, fakt dělat nechci, to by bylo dost trapné," mínil Vašek, takže se trojice na jednom snímku objevila jen, když kolem Vaška a Gábiny Eliška prošla v rámci přehlídky a pak na závěr, kdy se fotili všichni společně. A jak si můžete na fotce všimnout, Eliška Vaškovi nad hlavou ukázala prsty zajímavé gesto. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků