Sámer Issa se svým diářem. Všichni ale řeší spíš pokus o vraždu ochranky.

Sámer Issa se svým diářem. Všichni ale řeší spíš pokus o vraždu ochranky. Herminapress

Vražedná pomsta? Pobodaný muž na Issově křtu údajně předtím zmlátil cizince

12. prosince 2013 19:57

Kolem středeční krvavé řežby v centru Prahy na křtu Sámera Issy (33), o které jsme informovali jako úplně první, se objevují zajímavé spekulace. Podle některých médií se zraněný muž, kterým má být jistý český olympijský boxer, před dotyčnou potyčkou popral s jistým cizincem. „Ten zraněný má na vstupu do baru ochranku a sám tam chvíli před tím incidentem měl zmlátit nějakého snad Jugoslávce, prý příbuzného majitele několika podniků v Praze. A ti cizinci, kteří pak toho boxera napadli, byli vlastně trestná výprava,“ tvrdí náš zdroj.

Případem se má zabývat kriminálka, čin může být kvalifikován jako pokus o vraždu. Blesk.cz dokonce tvrdí, že muž má probodnuté plíce a ledvinu. „Ten zmlácený Jugoslávec zavolal kamarády a ti se rozhodli za trest útočníka rozsekat,“ dodává náš informátor.
A i když se v souvislosti s aférou hovoří nejvíc o Sámeru Issovi, nemá s tím nic společného.

„Novináři tam na mě tlačili a já jim v šoku řekl, že ti útočníci jsou asi parta lidí, které jsem nechal napsat na seznam nežádoucích osob. Ale vůbec nic se mnou společného neměli, neznám je a ani mě se to netýkalo. Mrzí mě, že ta událost samozřejmě totálně zastínila naší akci a kvůli tomu zranění byla velmi předčasně i zrušena. Přitom peníze z diáře pro rok 2014 měly jít na pomoc dětem v Sýrii. Tomu zraněnému ale držím palce, ať se co nejdřív uzdraví,“ řekl Super.cz Sámer Issa. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků