Tipnete si, komu patří tato děťátka?

Tipnete si, komu patří tato děťátka? Foto: Super.cz/Profimedia.cz

O těchto VIP dětech ještě uslyšíte: Poznáte, kterým celebritám patří tato rozkošná miminka?

Třináctka je výjimečným číslem, kterým se zabývala mnohá mystická učení i náboženství a svůj zásadní význam má i v astrologii. Starověké civilizace ji považovaly za číslo věčného začátku. Podle starých Mayů znamenala zásadní změnu, transformaci a nový vývojový stupeň. Světové celebrity jako by si tuto symboliku vzaly za svou a rok 2013 pojaly v duchu plození a rození dětí...

Nejslavnějším miminkem loňského roku, a nejspíš celé dekády, je nepochybně princ George, který se vévodkyni z Cambridge Catherine a jejímu muži Williamovi narodil v novináři obležené londýnské nemocnici St. Mary 22. července.

Maminkovské řady mezi zpěvačkami rozšířila například Lily Allen s dcerkou Marnie. Fergie porodila poprvé v osmatřiceti syna Axla Jacka Duhamela a prvorodičkou se stala i Shakira, jež má doma roztomilého Milana. To Jessica Simpson přivítala v krátkém rozmezí už druhé dítě, syna Aceho Knuta Johnsona.

Přírůstky do rodiny zaznamenaly i mnohé herečky. Po synovi Leonardovi má doma Penélope Cruz holčičku pojmenovanou Luna. První děťátko se narodilo i Jennifer Love Hewitt, a to dcera Autumn. Bratříčka malé Nahle dala Halle Berry, pojmenovala jej Maceo. Kristen Bell má doma roztomilou Lincoln Bell. Začátkem prosince pak rodila i Kate Winslet, a to své již třetí dítě. Radovat se ze syna Felixe mohl i Hugh Grant.

Mezi modelkami rodila počtvrté Katie Price, a to synka Jetta. Třetího kluka má doma i Eva Herzigová. Podruhé se díky chlapci Josephovi stala mámou i Ivanka Trump. Detailně sledovaného těhotenství a porodu se dočkala však i Kim Kardashian, která nakonec ustoupila partnerovi Kanyemu Westovi, a dcerku pojmenovala North.

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků