Madonna a Brahim spolu byli viděni ještě koncem listopadu.

Madonna a Brahim spolu byli viděni ještě koncem listopadu. Profimedia.cz

Tahle dáma si to může dovolit: Slavná zpěvačka poslala k vodě o třicet let mladšího tanečníka

12. prosince 2013 8:58

Romance, které všichni zpočátku dávali životnost pár týdnů, nakonec vydržela tři roky. Po tak dlouhé době pětadvacetiletý čokoládový tanečník Brahim Zaibat omrzel popovou královnu Madonnu (59). Rozchod má i svůj oficiální důvod. V prohlášení se hovoří o nemožnosti skloubení pracovních povinností obou partnerů.

Zatímco zpěvačka tráví většinu času v New Yorku (pokud právě nepodniká koncertní šňůru po světě), Brahim podepsal smlouvu k účinkování v soutěži StarDance, jenže ve francouzské mutaci... S ohledem na jeho profesi se dá očekávat, že by v soutěži mohl nějaký ten pátek posečkat. Vždyť taneční umění bylo i to, co uhranulo slavnou pěnici. S Brahimem se seznámili během nacvičování společné choreografie. Kdo ví, zda se Madonna neobává, že to samé potká Brahima i s jeho taneční partnerkou ze soutěže Katrinou Patchett. Zpěvačka se navíc údajně vyjádřila, že jí soutěž přijde laciná.

Někteří lidé z Madonnina okolí se však domnívají, že za rozchodem stojí někdo třetí. A to zpěvaččin exmanžel Sean Penn, s nímž ji v poslední době pojilo několik charitativních projektů, kterých se společně účastnili. Penn se navíc před časem nechal slyšet, že je jeho ex velice sexy. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz