Ve férové lékárně je vaše zdraví na prvním místě

11. prosince 2013 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Jak poznáte lékárnu, kde vám skutečně dají lék, který potřebujete, a to bez ohledu na vlastní zisk? Kde bude vaše zdraví na prvním místě, vždy před výdělkem? Férová lékárna je taková, v níž ctí etická pravidla a její personál je připraven vám ochotně a odborně poradit. Nevnucuje vám přípravky jedné značky a upozorní vás na případné nežádoucí účinky. Takové jsou Alphega lékárny.
Dobrý lékárník = bezpečná léčba

Dobrý lékárník = bezpečná léčba

V České republice je již dvě stě Alphega lékáren (jejich seznam můžete nalézt na www. alphega-lekarna.cz). A najít si tu svou se opravdu vyplatí. Díky laskavému a profesionálnímu přístupu si zde můžete užít vskutku komfortní péči. Posláním dobrého lékárníka je zajišťovat pacientovi kvalitní a bezpečnou léčbu. Personál Alphega lékáren s vámi proto při výdeji požadovaných produktů zkonzultuje jejich možné nežádoucí účinky v souvislosti s léky a doplňky stravy, které již užíváte.

Více informací
nyní na www.alphega-lekarna.cz
Pacient na prvním místě

Pacient na prvním místě

Plnohodnotnou lékárnu neutváří jen široký sortiment, je to především profesionální a odborný personál, pro který jsou pacienti na prvním místě. Úroveň poskytnuté lékárenské péče, laskavost a ochota se přitom neřídí počtem zakoupených krabiček léků. Alphega lékárníci se o pacienty pečlivě starají i v případě, že si pacienti nic nekoupí. Odborná rada je poskytnuta vždy, protože zdravotní problémy pro ně nejsou jen prostředkem výdělku. Skutečnou odměnou za dobře odvedenou práci jsou pro Alphega lékárníky spokojení pacienti.

Více informací
nyní na www.alphega-lekarna.cz
Diskrétní nákupy? Vyzkoušejte eRezervaci

Diskrétní nákupy? Vyzkoušejte eRezervaci

V kvalitních lékárnách čekejte také moderní služby. Alphega lékárny připravily unikátní službu pro ty, kteří neradi nakupují intimní produkty veřejně. Díky službě eRezervace si můžete ve vší diskrétnosti objednat řadu intimních produktů, jako jsou vaginální čípky, lubrikanty či prostředky na erektilní dysfunkci. Vyberte zboží a objednejte si ho do své nejbližší Alphega lékárny, kde vám budou produkty vydány v neprůhledném sáčku. Maximální diskrétnost ze strany lékárníka je potom samozřejmostí.

Více informací
nyní na www.alphega-lekarna.cz
Erectan® 400 mg

Erectan® 400 mg

Extra silný doplněk stravy určený pro muže. Přípravek pro podporu v intimních chvílích je obsahuje unikátní kombinaci 5 tělu vlastních aminokyselin, které lze pohodlně užívat ve formě tobolek. Erectan® je dostupný bez lékařského předpisu a díky vhodnému složení ho mohou užívat i diabetici a kardiaci.

Objednat
nyní na www.alphega-lekarna.cz
Erectan® Exclusive intim gel

Erectan® Exclusive intim gel

Lubrikační gel na vodní bázi obsahuje stimulující látky pro dokonalou lubrikaci a prokrvení pohlavních orgánů obou partnerů. Plněním do stříbrného airless flakonku převyšuje všechny klasické gely, které znáte. Exclusive intim gel je vložený do luxusní tvrzené krabičky se stříbrnou ražbou. Okouzlující pocit navíc umocňuje příjemná vůně.

Objednat
nyní na www.alphega-lekarna.cz