Simoně se podařilo svou mladičkou svěřenkyni velmi účinně uvolnit.

Simoně se podařilo svou mladičkou svěřenkyni velmi účinně uvolnit. Michaela Feuereislová

Tohle jsou modelky? Nástupnice Krainové má za sebou svůj první kšeft a toto se dělo mimo záběr

Vítězka prvního ročníku soutěže Czechoslovak TopModel Kateřina Kozlová má za sebou vůbec první velké focení pro časopis. Nechyběl u toho jednak Super.cz, ale také objevitelka nadějné modelky Simona Krainová (48), která je ředitelkou zmíněné soutěže.

Známá česká modelka měla na place fungovat jako mentorka a psychická podpora teprve třináctileté dívenky. Ve skutečnosti ale Simonina přítomnost nebyla nutná. „Myslela jsem, že bude potřebovat moji pomoc. Když přišlo na věc, tak byla neskutečně tvárná a po celou dobu měla skvělý výraz. Byla jsem z toho v šoku," hrdě prohlásila Krainová. „Nebylo potřeba jí nějak extra pomáhat. Ona má prostě talent od boha," komentovala Simona proměnu dívky, která se po odchodu své maminky proměnila z malého děvčátka v profesionální modelku. „Jakmile se Katčina maminka vzdálila, tak z ní spadly veškeré obavy a předvedla výborný výkon," komentuje Simona, která pro našeho fotografa s Katkou předváděla neuvěřitelné "obličejové cvičení".

Kozlová už začíná být oslovovaná na první zakázky v reklamě, Krainová svou svěřenkyni ale nehodlá hodit do rozbouřené vody zvané modeling. „Na práci ji připravujeme opravdu velmi pomaličku. Katka bude nejdřív pracovat s místními fotografy, bude si oťukávat prostředí. Nerada bych, aby byla z čehokoli vyplašená," vysvětluje Krainová, která by své želízko v ohni chtěla poslat na první velkou zakázku nejdříve příští rok. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků