Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prožili krásný rok.

Lucie Borhyová a Michal Hrdlička prožili krásný rok. Foto: Lenka Hatašová/ Archiv TV Nova

Láska, zásnuby, těhotenství: Prohlédněte si ty nejlepší momentky ze zamilovaného roku Lucie Borhyové a fešáka Hrdličky

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová (44) si letošní rok zapíše do své životní kroniky zlatým písmem. Blonďatá kráska prožila opravdu nádherný rok plný lásky, který završila zasnoubením a očekáváním potomka s milovaným mužem.

O jedenáct let mladší sporťák Michal Hrdlička zprvu na svou krásnou kolegyni jen pokukoval na chodbách zpravodajství, nakonec se ale osmělil a pozval ji na kávu. Lucie ale nejprve odmítla, Michal se však nevzdal a napodruhé už pozvání klaplo.

Věkový rozdíl není mezi zkušenou moderátorkou a fešným sporťákem vůbec patrný. Pár si skvěle rozumí a ladí k sobě jako Barbie a Ken. Následovaly první společné výlety, společenské akce a letní dovolená v prosluněném Chorvatsku.

Ač spolu páreček tokal necelý rok, požádal Hrdlička Borhyovou o ruku. Atraktivní moderátorka, která má z předchozího vztahu s Řekem Nikem syna Lucase, nadšeně přikývla a svému snoubenci brzy oznámila radostnou novinku o očekávaném potomkovi.

Plány na veselku tak obratem nabraly rychlý spád. Svatební zvony se sympatické moderátorské dvojici rozezní už v první polovině února. Zamilovaný rok Lucie Borhyové a Michala Hrdličky si připomeňte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků