Známé tváře rozhodně na svých ratolestech nešetří.

Známé tváře rozhodně na svých ratolestech nešetří. Foto: Petr Mráček

Neskromní potomci celebrit. Syn Duchoslava chce pod stromeček karavan, Decastelo nakupuje dárky z dovozu

Celebrity mají naprosto stejné starosti o Vánocích jako většina ostatních „smrtelníků“. Před pár dny jsme na křtu nového vánočního alba sopranistky Pavlíny Senič potkali několik známých osobností, a tak nás zajímalo, jak se připravují na nejoblíbenější svátky v roce.

Herec Antonín Duchoslav má dvě malé děti, takže v jeho rodině se ještě věří na Ježíška. „Hlavně starší syn, který si letos přeje obytný vůz. Někde se v tom zhlédl a pořád o něm mluví. Tak jsem mu vysvětlil, že na ten skutečný by tatínek vydělával pár desítek let, a tudíž se musí spokojit s trochu menším,“ řekl se smíchem herec. Dárečků ale přes internet objednal plno. „Děcka jsou narozený v prosinci a v lednu, takže kdyby se něco neupotřebilo pod stromeček, využijeme to po Vánocích,“ dodal.


I Antonínův kolega, herec a moderátor Petr Vágner, má dvě děti v podobném věku. Co nakoupil on? „Já jsem ještě neměl moc času nakupovat, teď jsem třeba jezdil týden s castingy České miss po celé republice, ale já tak nějak sbírám dárky celý rok. Hlavně pro děti, protože docela často moderuju akce, které jsou právě na děti nebo rodiče zaměřené a sem tam podlehnu momentální inspiraci,“ svěřil se. Děti si prý navíc přejí každou chvíli něco jiného, takže nejjistější je prý počkat do poslední chvíle a dárky koupit těsně před tím, než zase změní preference.


To moderátorka Eva Decastelo má už pro své dvě ratolesti téměř všechno pod střechou. „Dárečky už máme skoro všechny. Chybí už jen jedna mašinka pro Michálka, kterou se snažíme zatím bez úspěchu objednat v zahraničí. A Zuzance jsme přes internet objednali domeček pro panenky z Anglie,“ pochvaluje si možnost internetového nakupování moderátorka. „Jsem ráda, že to jde už kvůli času. Ale i proto, že teď mám nějakou fobii z lidí,“ řekla se smíchem. Čemuž se ale v tomto předvánočním shonu vůbec nedivíme.

Pavlína Senič nakupuje dárečky pro svoji tříletou dcerku průběžně a hlavně v zahraničí. „Letos si Lilianka vybrala zcela praktický dárek, vysavač,“ prozradila operní diva. „Vypadá to, že bude pracovitá po mamince,“ dodala se smíchem. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků