Kateřina Mátlová si nikdy nemyslela, že by ji mohla potkat taková hrůza.

Kateřina Mátlová si nikdy nemyslela, že by ji mohla potkat taková hrůza. Michaela Feuereislová

Krásné Mátlové zloději totálně vybílili byt. Přišla úplně o všechny osobní věci i duševní klid

Pro Kateřinu Mátlovou letošní Vánoce rozhodně nebudou ve znamení klidu a míru. Do zpěvaččina bytu v centru Prahy se totiž vloupali zloději.

„Vykradli mě, stále se z toho nemůžu vzpamatovat," svěřila se Super.cz Mátlová, které zloději odcizili peníze, šperky, cennosti, dva osobní notebooky, a dokonce i jízdní kolo. „Přišla jsem totálně o všechno. Pomalu si zvykám na to, že začínám úplně od nuly," smutní zpěvačka.

Nejděsivější na celé věci je, že v době, kdy zloději v bytě řádili, spala v jedné z místností její kamarádka. „Bylo štěstí v neštěstí, že byla v úplně poslední místnosti, kterou chtěli vybílit. Když přišli na to, že tam je, tak ji v místnosti zamkli," popisuje hororovou scénu Mátlová. Chybělo málo a celá věc mohla dopadnout ještě mnohem tragičtěji. „Možná je dobře, že jsem ani nebyla doma. Možná by se mi něco stalo," kroutí hlavou psychicky zdeptaná celebrita.

Katka Mátlová sice udělala veškeré opatření, aby svůj byt lépe zabezpečila, přesto ji ale neopouští strach a bojí se ve svém bytě spát. „Budu to muset nějak překonat. Ještěže je mou velkou oporou můj přítel," říká Katka. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků