Ewa Farna jako princezna

Ewa Farna jako princezna Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Do těchto šatů po Libušce Šafránkové se už nevejde: Mrkněte, jak se Ewa Farna nasoukala do legendárního modelu

2. ledna 2014 5:55

Ač je to k nevíře, zpěvačka Ewa Farna (25) patří ve svých dvaceti letech k našim nejúspěšnějším zpěvačkám.

Už coby třináctiletá puberťačka vydala úspěšnou desku Měls mě vůbec rád. A nezůstalo jen u jednoho alba, tak jako je tomu u řady pěveckých rychlokvašek. Farna pětkrát po sobě získala bronzového Slavíka a do svých dvaceti let vydala už několik desek.

Zapátrali jsme v archivu a vylovili pro vás jednu perličku. Když bylo Ewě Farne čtrnáct let, natáčela videoklip v originálních šatech, jež v pohádce Princ a Večernice nosila štíhlá královna pohádek Libuška Šafránková.

Ewa tehdy jako puberťačka neměla kupodivu žádné váhové výkyvy, a tak se do šatů drobné princezny bez problémů vešla. Dnes by už asi měla problém, a tak na své pohádkové období může jen s úsměvem vzpomínat.

Ze štíhlé dívčiny vyrostla pořádná holka „krev a mlíko“, která disponuje nebezpečnými ženskými zbraněmi. Ač se Farna často musí potýkat s narážkami na svou postavu, stydět se za ni vůbec nemusí.

Postava s macatými stehýnky, pořádným zadečkem, sexy boky a napěchovaným hrudníkem si totiž určitě najde víc příznivců než vychrtlá kostra bez kousku ženskosti. A jak sama Farna prozradila v jednom z rozhovorů, žádný kluk zatím s její plnější postavou neměl sebemenší problém.

Zřejmě i její nový přítel, kytarista Martin Chobot, nadšeně ocení, že si má u své lásky aspoň na co sáhnout. Jak to Farne slušelo ještě předtím, než přibrala, si připomeňte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků