Matěj Ruppert a Alice Stodůlková ve StarDance dotančili.

Matěj Ruppert a Alice Stodůlková ve StarDance dotančili. Michaela Feuereislová

Tyhle svůdné roznožky a vášnivé dotyky už neuvidíte: Připomeňte si, jak mrňous Ruppert skotačil ve StarDance s vnadnou Alicí

12. prosince 2013 16:12

Charismatického zpěváka Matěje Rupperta a jeho krásnou tanečnici Alice Stodůlkovou už ve StarDance neuvidíte. U diváků ale jejich taneční kreace zanechaly nesmazatelné stopy.

Ruppert dával do tance úplně všechno a s vnadnou blondýnkou Alicí tvořili skvěle sehraný pár. Připomeňte si v naší fotogalerie nejlepší okamžiky Matěje a Alice ve StarDance.

Ruppert se několikrát nechal slyšet, že ho tancování nesmírně baví a tančit nepřestane ani po vypadnutí ze soutěže.

Jeho sličná partnerka, která celou StarDance už jednou vyhrála v tandemu s hercem Pavlem Křížem, vypadala pokaždé neuvěřitelně sexy a známý bouřlivák Ruppert byl při vášnivém tanci ve svém živlu. Alice vystavovala před diváky nádherné sexy nožky a několikrát při náročných zvedačkách ukázala, jaké nosí kalhotky.

V sobotu se dokonce Ruppert při jednom z tanečních kousků na moment ocitl mezi nohama své sličné tanečnice. Ani to ale nakonec kýžené hlasy od diváků nepřineslo a pár se po sobotní smyslné rumbě a noblesním waltzu odporoučel ze soutěže. Své fanoušky Matěj Ruppert ale rozhodně nezklamal.
 

Anna Veškrnová , Super.cz