Jak prožívá advent matka čtyřletého syna Bára Basiková? Super.cz

Hrdá maminka Basiková prozradila, jestli syn dostane dárky, nebo uhlí a brambory

Ani po dovršení padesátky nepřestává Bára Basiková (56) vnímat Vánoce dětskýma očima. Lví podíl na tom má pochopitelně čtyřletý syn Theodor, pro kterého jsou svátky nejkouzelnějším obdobím v roce.

„Na Vánoce se těším moc. Právě díky němu (synovi, pozn. red.) to bude dojemné a krásné," prozradila nám v rozhovoru Bára Basiková a dále uvedla: „Dneska jsme zrovna psali Ježíškovi. Je neuvěřitelně skromný. Napsal si jen jednu hračku, farmu se zvířátky."

Zpěvačka má prý velmi hodné a nezvykle nenáročné dítě. „Je neuvěřitelně skromný. Ví, že si hračky musí zasloužit a že se dostávají při speciálních příležitostech, jako jsou Vánoce, narozeniny, svátky, Den dětí a podobně," nechala se slyšet Basiková na křtu kalendáře Andrey Verešové, kde plnila úlohu kmotry.

Zajímalo nás, jestli i Bára své dítě straší tím, že pokud bude zlobit, tak místo dárků a sladkostí dostane uhlí nebo brambory, jak to praktikuje u svých dětí třeba Simona Krainová (46). „Musím říct upřímně, že byl letos Theodor hodný, ale bylo tam pár chybiček. On si je toho dobře vědom, a tak ví, že tam možná i nějaké uhlí najde." 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků