Darujte klasiku!

3. prosince 2013 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Vánoce se kvapem blíží a vy pořád nevíte, co dát pod stromeček svým blízkým? Darujte klasiku!
Teplo začíná od nohou

Teplo začíná od nohou

Klasickým dárkem jsou pantofle nebo ponožky. Ale pozor, právě ponožky mohou být velkým překvapením, protože ty správné dokážou naplnit představy o dokonalém komfortu a pohodě. Pro děti vyberete teplé, aby v nich mohly bez obav dovádět ve sněhu, dospělým podle jejich zálib - pro sport, zábavu nebo odpočinek. Pro unavené nohy pak ponožky pro regeneraci a relax.

Koupit
nyní na MOIRA.CZ
Pro každou činnost, do každého počasí

Pro každou činnost, do každého počasí

Ponožky Moira splní vaše představy, jen si správně vybrat. Zkuste třeba ponožky Thermo, jsou dokonale promyšleny, prodávají se v sadě a dají se používat ve třech variantách. Nebo dětské ponožky Merino, dokonale zahřejí a odvedou vlhko. Pro zimní sporty jsou výborné ponožky Paramount 2 nebo Ski. Jsou speciálně konstruované do vysokých bot a mají řadu ochranných prvků proti otlakům.

Koupit
nyní na MOIRA.CZ
Pro zdraví a sport

Pro zdraví a sport

Výběr materiálů a jejich vazba určuje konečnou funkčnost ponožek. Ponožky Moira jsou pro každou činnost konstruovány jinak.. Běžecké ponožky Running se dobře umístily v testech časopisu d´Test a kompresní ponožky Medical sport pomohou relaxaci vašich nohou po náročném sportu nebo při dlouhých cestách dopravními prostředky. Každý druh má několik funkčních zón, které podporují dobré větrání, odvod vlhka a udržení potřebného množství tepla. Darujte klasiku, ponožky v moderním pojetí.

Koupit
nyní na MOIRA.CZ

Časová osa článků